Вторник, 29 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS
Вторник, 29 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Мінські переговори: у Зеленського вимагають заміни представників ОРДЛО, Київ виставив жорсткі умови
11:10, 06 декабря 2019

Мінські переговори: у Зеленського вимагають заміни представників ОРДЛО, Київ виставив жорсткі умови


Київ вважає, що повинні бути внесені зміни в ТКГ таким чином, щоб відбити позицію переселенців

Україна пропонує поміняти «представників Донбасу» в складі ТКГ в Мінську.

У президента Зеленського хочуть замінити представників ОРДЛО, які «представляють Донбас» в складі Тристоронньої контактної групи на Донбасі.

Про це заявив помічник президента України Андрій Єрмак на зустрічі в Лондоні, організованої Chatham House і «Української призмою», повідомляє «Європейська правда».

Єрмак нагадав, що «Мінські домовленості», які повинна виконати Україна і Росія для врегулювання конфлікту на Донбасі, передбачають консультації з «представниками територій».

«Раніше на цих територіях (в Донецькій і Луганській областях. — ред.) жило 6 мільйонів чоловік, зараз (в ОРДЛО) залишилося 1,5 мільйона. Інші поїхали», — підкреслив він, додавши, що багато переселенці живуть на підконтрольній території України.

Київ вважає, що повинні бути внесені зміни в ТКГ таким чином, щоб відбити позицію переселенців.

«Ми хочемо, щоб представниками територій були люди, які мають зв’язок, мають прописку, нерухомість — тобто мають юридичну прив’язку до того, що вони можуть представляти ці території», — пояснив він.

«Ми хочемо, щоб це були люди, добре відомі на Донбасі», — розповів Єрмак.

За словами помічника президента, це нова ідея, однак Єрмак не став уточнювати, чи обговорювалася вона з іншими учасниками ТКГ.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска