Мінські переговори: у Зеленського вимагають заміни представників ОРДЛО, Київ виставив жорсткі умови

Документы

Київ вважає, що повинні бути внесені зміни в ТКГ таким чином, щоб відбити позицію переселенців

Україна пропонує поміняти «представників Донбасу» в складі ТКГ в Мінську.

У президента Зеленського хочуть замінити представників ОРДЛО, які «представляють Донбас» в складі Тристоронньої контактної групи на Донбасі.

Про це заявив помічник президента України Андрій Єрмак на зустрічі в Лондоні, організованої Chatham House і «Української призмою», повідомляє «Європейська правда».

Єрмак нагадав, що «Мінські домовленості», які повинна виконати Україна і Росія для врегулювання конфлікту на Донбасі, передбачають консультації з «представниками територій».

«Раніше на цих територіях (в Донецькій і Луганській областях. — ред.) жило 6 мільйонів чоловік, зараз (в ОРДЛО) залишилося 1,5 мільйона. Інші поїхали», — підкреслив він, додавши, що багато переселенці живуть на підконтрольній території України.

Київ вважає, що повинні бути внесені зміни в ТКГ таким чином, щоб відбити позицію переселенців.

«Ми хочемо, щоб представниками територій були люди, які мають зв’язок, мають прописку, нерухомість — тобто мають юридичну прив’язку до того, що вони можуть представляти ці території», — пояснив він.

«Ми хочемо, щоб це були люди, добре відомі на Донбасі», — розповів Єрмак.

За словами помічника президента, це нова ідея, однак Єрмак не став уточнювати, чи обговорювалася вона з іншими учасниками ТКГ.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …