Вторник, 30 мая 2023   Подписка на обновления  RSS
МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН БУТИ УВАЖНИМИ ПІД ЧАС ПЕРЕТИНУ КПВВ У ДОНЕЦЬКІЙ ТА ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
7:16, 06 августа 2020

МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН БУТИ УВАЖНИМИ ПІД ЧАС ПЕРЕТИНУ КПВВ У ДОНЕЦЬКІЙ ТА ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ


Станом на 05 серпня 2020 року на Донбасі з українського боку забезпечено роботу у штатному режимі КПВВ «Мар’їнка», «Новотроїцьке» (Донецька область) та «Станиця Луганська» (Луганська область).

На усіх КПВВ вживаються необхідні протиепідемічні заходи для дотримання безпеки громадян у контексті поширення COVID-19.

Разом з тим звертаємо увагу, що діяльність КПВВ «Мар’їнка» заблокована підконтрольною Росії окупаційною адміністрацією з боку тимчасово окупованої частини Донецької обласні, а пропуск громадян з ТОТ ДО через КПВВ «Новтроїцьке» здійснюється так званою окупаційною «владою» за попередньо складеними списками один-два рази на тиждень.

Також просимо звернути увагу, що особи, які слідують з тимчасово окупованої території, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. З деталями умов перетину можна ознайомитись за посиланням https://dpsu.gov.ua/ua/news/sogodni-nabula-chinnosti-postanova-uryadu-shchodo-vstanovlennya-karantinnih-pravil-na-period-z-1-po-31-serpnya-2020-roku-/ 

Для перетину лінії розмежування в КПВВ громадяни будуть допускатися із засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольних пунктах зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції.

Довідково: Протягом 4 серпня через КПВВ «Станиця Луганська» на вільну територію Луганщини з ТОТ ЛО прослідувало 1154 особи, у тому числі – 7 дітей з метою вступу до українських закладів вищої освіти. У зворотному напрямку прослідувало 850 осіб.

Через КПВВ «Мар’їнка» на ТОТУ пропущено одну особу з гуманітарних підстав (доставка тіла померлого). Через КПВВ «Новотроїцьке» рух громадян вчора не відбувався через блокаду з боку ТОТ ДО.

3 серпня через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 187 осіб і 8 транспортних засобів, а в напрямку вільної території Донецької області прибуло 137 осіб та 20 транспортних засобів.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска