МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН БУТИ УВАЖНИМИ ПІД ЧАС ПЕРЕТИНУ КПВВ У ДОНЕЦЬКІЙ ТА ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Курсы для переселенцев

Станом на 05 серпня 2020 року на Донбасі з українського боку забезпечено роботу у штатному режимі КПВВ «Мар’їнка», «Новотроїцьке» (Донецька область) та «Станиця Луганська» (Луганська область).

На усіх КПВВ вживаються необхідні протиепідемічні заходи для дотримання безпеки громадян у контексті поширення COVID-19.

Разом з тим звертаємо увагу, що діяльність КПВВ «Мар’їнка» заблокована підконтрольною Росії окупаційною адміністрацією з боку тимчасово окупованої частини Донецької обласні, а пропуск громадян з ТОТ ДО через КПВВ «Новтроїцьке» здійснюється так званою окупаційною «владою» за попередньо складеними списками один-два рази на тиждень.

Також просимо звернути увагу, що особи, які слідують з тимчасово окупованої території, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. З деталями умов перетину можна ознайомитись за посиланням https://dpsu.gov.ua/ua/news/sogodni-nabula-chinnosti-postanova-uryadu-shchodo-vstanovlennya-karantinnih-pravil-na-period-z-1-po-31-serpnya-2020-roku-/ 

Для перетину лінії розмежування в КПВВ громадяни будуть допускатися із засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольних пунктах зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції.

Довідково: Протягом 4 серпня через КПВВ «Станиця Луганська» на вільну територію Луганщини з ТОТ ЛО прослідувало 1154 особи, у тому числі – 7 дітей з метою вступу до українських закладів вищої освіти. У зворотному напрямку прослідувало 850 осіб.

Через КПВВ «Мар’їнка» на ТОТУ пропущено одну особу з гуманітарних підстав (доставка тіла померлого). Через КПВВ «Новотроїцьке» рух громадян вчора не відбувався через блокаду з боку ТОТ ДО.

3 серпня через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 187 осіб і 8 транспортних засобів, а в напрямку вільної території Донецької області прибуло 137 осіб та 20 транспортних засобів.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …