Среда, 7 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Мінреінтеграції презентувало концепцію формування кадрового резерву  для роботи на деокупованих територіях
0:01, 03 апреля 2021

Мінреінтеграції презентувало концепцію формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях


На Колегії 26 березня 2021 року, яка відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, було презентовано Концепцію формування кадрового резерву державних службовців для роботи на деокупованих територіях.

«Війна буде завершена і всі наші території будуть деокуповані. В цьому сумніву не має. І ми повинні завчасно думати і працювати над тим, аби сформувати кадровий резерв фахівців для роботи в органах державної влади після деокупації. І важливим є те, що участь у відборі зможуть взяти не лише діючі держслужбовці, а й люди без досвіду роботи на державній службі, проте з відповідними професійними та управлінськими компетенціями.

Зокрема, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО/ООС», – розповів держсекретар Мінреінтеграції Костянтин Ващенко.Ключова мета – пошук, розвиток та підтримка осіб, які володіють відповідними компетенціями для зайняття надалі посад державної служби в державних органах влади (місцевих державних адміністраціях) після відновлення їх функціонування на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.Набір до кадрового резерву держслужбовців відбуватиметься за допомогою конкурсу у декілька етапів.

Наразі планується три раунди оцінювання потенційних кандидатів: тестування, індивідуальні завдання та співбесіда. Рішення про зарахування кандидата за результатами оцінювання до кадрового резерву ухвалюватиме спеціально створена Конкурсна комісія.Основні вимоги до конкурсантів полягатимуть у володінні необхідними компетенціями, такими як стратегічне управління, організація роботи, комунікація та взаємодія та самоменеджмент.

Після деокупації обрані державні службовці зможуть обіймати як керівні посади у місцевих державних адміністраціях, так і посади категорій Б та В.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска