Мінреінтеграції презентувало концепцію формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях

НОВОСТИ ВОСТОКА

На Колегії 26 березня 2021 року, яка відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, було презентовано Концепцію формування кадрового резерву державних службовців для роботи на деокупованих територіях.

«Війна буде завершена і всі наші території будуть деокуповані. В цьому сумніву не має. І ми повинні завчасно думати і працювати над тим, аби сформувати кадровий резерв фахівців для роботи в органах державної влади після деокупації. І важливим є те, що участь у відборі зможуть взяти не лише діючі держслужбовці, а й люди без досвіду роботи на державній службі, проте з відповідними професійними та управлінськими компетенціями.

Зокрема, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО/ООС», — розповів держсекретар Мінреінтеграції Костянтин Ващенко.Ключова мета — пошук, розвиток та підтримка осіб, які володіють відповідними компетенціями для зайняття надалі посад державної служби в державних органах влади (місцевих державних адміністраціях) після відновлення їх функціонування на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.Набір до кадрового резерву держслужбовців відбуватиметься за допомогою конкурсу у декілька етапів.

Наразі планується три раунди оцінювання потенційних кандидатів: тестування, індивідуальні завдання та співбесіда. Рішення про зарахування кандидата за результатами оцінювання до кадрового резерву ухвалюватиме спеціально створена Конкурсна комісія.Основні вимоги до конкурсантів полягатимуть у володінні необхідними компетенціями, такими як стратегічне управління, організація роботи, комунікація та взаємодія та самоменеджмент.

Після деокупації обрані державні службовці зможуть обіймати як керівні посади у місцевих державних адміністраціях, так і посади категорій Б та В.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …