МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ Е-ПОСЛУГИ ДЛЯ ВПО

Курсы для переселенцев

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з Міністерством цифрової трансформації обговорили та затвердили план співпраці щодо цифрового розвитку Мінреінтеграції.

Основними цілями є доступ внутрішньо переміщених осіб та громадян України, що вимушені жити в умовах тимчасової окупації Росією територій України, до всіх державних електронних послуг.

Також – впровадження цифрових технологій для розвитку ефективності роботи самого Міністерства згідно сфер його відповідальності. Міністерство планує стати першим, хто запровадить у центральному органі виконавчої влади управління на основі даних (data driven decision-making).

«Ми хочемо, аби півтора мільйони внутрішньо переміщених осіб та кілька мільйонів громадян України на тимчасово окупованих територіях – Донецькій, Луганській областях і у Криму та на прилеглих до ТОТ регіонах мали швидкий та зручний доступ до державних електронних сервісів, могли безперешкодно ними користуватись, зокрема отримувати онлайн електроні довідки про статус ВПО, подавати заяву на адресну допомогу. Також ми починаємо велику роботу до побудови системи управління на основі “великих даних», – зазначив заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Снавер Сейтхалілєв.

Вже розпочато підготовку до модернізації офіційного веб-сайту Міністерства згідно з вимогами до дизайну офіційних державних сайтів, оновленої структури, повноважень та діяльності. Передбачено інтеграцію з порталом державних послуг «Дія» та впровадження інструментів електронної демократії для розвитку долучення громадськості до співпраці з Міністерством та відповідними місцевими органами влади.

Спільно з міжнародними партнерами Міністерства розпочата підготовка з модернізації дата-порталу «Соціально-економічного розвитку», який стане інструментом для підвищення якості управлінських рішень Міністерства, відповідних центральних та місцевих органів влади, громад,  міжнародних партнерів, неурядових організацій на основі спільних великих даних (big data).

Нагадаємо, Мінреінтеграції також планує створити сервісні зони на КПВВ, після переведення їх на баланс державного підприємства «Реінтеграція та відновлення», які планується облаштувати  цифровою інфраструктурою, зокрема підключити wi-fi, покращити покриття 3G/4G, встановити систему контролю та відеоспостереження.

Для жителів тимчасово окупованих територій готується можливість проходити смарт ідентифікацію онлайн та отримувати кваліфікований електронний підпис на КПВВ

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …