МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ Е-ПОСЛУГИ ДЛЯ ВПО

Курсы для переселенцев

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з Міністерством цифрової трансформації обговорили та затвердили план співпраці щодо цифрового розвитку Мінреінтеграції.

Основними цілями є доступ внутрішньо переміщених осіб та громадян України, що вимушені жити в умовах тимчасової окупації Росією територій України, до всіх державних електронних послуг.

Також — впровадження цифрових технологій для розвитку ефективності роботи самого Міністерства згідно сфер його відповідальності. Міністерство планує стати першим, хто запровадить у центральному органі виконавчої влади управління на основі даних (data driven decision-making).

«Ми хочемо, аби півтора мільйони внутрішньо переміщених осіб та кілька мільйонів громадян України на тимчасово окупованих територіях — Донецькій, Луганській областях і у Криму та на прилеглих до ТОТ регіонах мали швидкий та зручний доступ до державних електронних сервісів, могли безперешкодно ними користуватись, зокрема отримувати онлайн електроні довідки про статус ВПО, подавати заяву на адресну допомогу. Також ми починаємо велику роботу до побудови системи управління на основі «великих даних», — зазначив заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Снавер Сейтхалілєв.

Вже розпочато підготовку до модернізації офіційного веб-сайту Міністерства згідно з вимогами до дизайну офіційних державних сайтів, оновленої структури, повноважень та діяльності. Передбачено інтеграцію з порталом державних послуг «Дія» та впровадження інструментів електронної демократії для розвитку долучення громадськості до співпраці з Міністерством та відповідними місцевими органами влади.

Спільно з міжнародними партнерами Міністерства розпочата підготовка з модернізації дата-порталу «Соціально-економічного розвитку», який стане інструментом для підвищення якості управлінських рішень Міністерства, відповідних центральних та місцевих органів влади, громад,  міжнародних партнерів, неурядових організацій на основі спільних великих даних (big data).

Нагадаємо, Мінреінтеграції також планує створити сервісні зони на КПВВ, після переведення їх на баланс державного підприємства «Реінтеграція та відновлення», які планується облаштувати  цифровою інфраструктурою, зокрема підключити wi-fi, покращити покриття 3G/4G, встановити систему контролю та відеоспостереження.

Для жителів тимчасово окупованих територій готується можливість проходити смарт ідентифікацію онлайн та отримувати кваліфікований електронний підпис на КПВВ

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …