МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ Е-ПОСЛУГИ ДЛЯ ВПО

Курсы для переселенцев

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з Міністерством цифрової трансформації обговорили та затвердили план співпраці щодо цифрового розвитку Мінреінтеграції.

Основними цілями є доступ внутрішньо переміщених осіб та громадян України, що вимушені жити в умовах тимчасової окупації Росією територій України, до всіх державних електронних послуг.

Також — впровадження цифрових технологій для розвитку ефективності роботи самого Міністерства згідно сфер його відповідальності. Міністерство планує стати першим, хто запровадить у центральному органі виконавчої влади управління на основі даних (data driven decision-making).

«Ми хочемо, аби півтора мільйони внутрішньо переміщених осіб та кілька мільйонів громадян України на тимчасово окупованих територіях — Донецькій, Луганській областях і у Криму та на прилеглих до ТОТ регіонах мали швидкий та зручний доступ до державних електронних сервісів, могли безперешкодно ними користуватись, зокрема отримувати онлайн електроні довідки про статус ВПО, подавати заяву на адресну допомогу. Також ми починаємо велику роботу до побудови системи управління на основі «великих даних», — зазначив заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Снавер Сейтхалілєв.

Вже розпочато підготовку до модернізації офіційного веб-сайту Міністерства згідно з вимогами до дизайну офіційних державних сайтів, оновленої структури, повноважень та діяльності. Передбачено інтеграцію з порталом державних послуг «Дія» та впровадження інструментів електронної демократії для розвитку долучення громадськості до співпраці з Міністерством та відповідними місцевими органами влади.

Спільно з міжнародними партнерами Міністерства розпочата підготовка з модернізації дата-порталу «Соціально-економічного розвитку», який стане інструментом для підвищення якості управлінських рішень Міністерства, відповідних центральних та місцевих органів влади, громад,  міжнародних партнерів, неурядових організацій на основі спільних великих даних (big data).

Нагадаємо, Мінреінтеграції також планує створити сервісні зони на КПВВ, після переведення їх на баланс державного підприємства «Реінтеграція та відновлення», які планується облаштувати  цифровою інфраструктурою, зокрема підключити wi-fi, покращити покриття 3G/4G, встановити систему контролю та відеоспостереження.

Для жителів тимчасово окупованих територій готується можливість проходити смарт ідентифікацію онлайн та отримувати кваліфікований електронний підпис на КПВВ

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …