Среда, 22 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ, МІНОСВІТИ ТА МІНЦИФРИ ПРАЦЮЮТЬ НАД РОЗРОБКОЮ МЕХАНІЗМУ ОНЛАЙН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗВО ДІТЕЙ З ОРДЛО
7:37, 21 июля 2020

МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ, МІНОСВІТИ ТА МІНЦИФРИ ПРАЦЮЮТЬ НАД РОЗРОБКОЮ МЕХАНІЗМУ ОНЛАЙН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗВО ДІТЕЙ З ОРДЛО


Міністерство з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій України разом з Міністерством освіти та Міністерством цифрової трансформації працюють над розробкою механізму онлайн подачі документів для вступу до закладів вищої освіти на підконтрольній Уряду території дітей з тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України та АР Крим.

Про це повідомила заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Голованчук.

«Ми вже маємо розуміння, яким чином запровадити безпосередньо електронну подачу документів в українські заклади вищої освіти, наразі залишилися тільки технічні питання”, – зауважила Голованчук.

За її словами, щороку з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму на підконтрольну Уряду територію приїжджають близько 1500 дітей для продовження навчання в українських ЗВО.

 «А цього року, ймовірно, їх буде більше. Тому наше завдання зробити усе, аби ці діти змогли реалізувати своє право на освіту, незважаючи на те, що окупаційні режими усіма засобами намагаються їх цього права лишити, в тому числі, через блокування виїзду дітей з ТОТ для подачі документів», – зазначила заступниця Міністра.

Як відомо, минулого тижня окупаційні режими у Луганській і Донецькій областях не пропускали абітурієнтів з ТОТ на підконтрольну Уряду України територію для складання ЗНО та подачі документів на вступ.

Раніше Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо можливості вступу до українських вишів жителів тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму без обов’язкового складання ЗНО, який Верховна Рада ухвалила 3 липня 2020 року.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска