Site icon Переселенцы

МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ІНІЦІЮВАТИМЕ САНКЦІЇ ПРОТИ ГРОМАДЯН РФ, ЯКІ ЗАБОРОНЯЛИ ДІЯЛЬНІСТЬ ПЦУ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій відбулася зустріч з представниками Крайової Ради Українців Криму (КРУК).  Це інституційне об’єднання кримської організацій, що представляють інтереси українців в Криму, до складу якого входять відомі кримчани. Представники КРУК передали міністерству задокументовані факти переслідування Російською Федерацією в окупованому нею Криму єпархії Православної церкви України (ПЦУ) та матеріали причетності до цих переслідувань суддів, які працюють на окупаційну владу в Криму та приймали неправомірні рішення щодо ПЦУ.

Ці матеріали  будуть передані до правоохоронних органів та прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, яка нині розташована в Києві. «Ці задокументовані факти ляжуть в основу кримінальних проваджень та будуть ще одним доказом у міжнародних судах щодо незаконних дій та переслідувань з боку Росії в Криму, яка нахабно окупувала частину української території та грубо порушує там права людей на свободу віросповідання та норми міжнародного права», — сказав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко на зустрічі з представниками КРУК.

За його словами, Мінреінтеграції ініціюватиме застосування санкцій до тих громадян Росії, які працюють на окупаційну владу та виносили незаконні судові рішення про заборону діяльності ПЦУ на території окупованого Криму.

Також сторони обговорили перспективи співробітництва Міністерства з представниками громади українців Криму в гуманітарних питаннях – спільну реалізацію культурних і освітніх ініціатив, підтримку переміщених з Криму засобів масової інформації, представництво інтересів громади українців Криму на рівні міжнародних організацій.

Exit mobile version