Среда, 7 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
МІНІСТР ОКСАНА КОЛЯДА ЗУСТРІЛАСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ УВКБ ООН В УКРАЇНІ ПАБЛО МАТЕУ
11:38, 16 сентября 2019

МІНІСТР ОКСАНА КОЛЯДА ЗУСТРІЛАСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ УВКБ ООН В УКРАЇНІ ПАБЛО МАТЕУ


13 вересня 2019 року відбулася зустріч Оксани Коляди, Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, та Пабло Матеу, Представника Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні

Сторони обговорили подальші напрями спільної діяльності, переважно мова йшла про підтримку  УВКБ ООН людей, постраждалих від війни на сході України, від тимчасової окупації Російською Федерацією окремих територій Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим.

Пабло Матеу розповів, що УВКБ ООН присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав та побудові кращого майбутнього для біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства:

«В Україні УВКБ ООН координує міжнародні зусилля, спрямовані на захист людей, змушених залишати свої оселі, та підтримку тих, хто живе поблизу лінії розмежування. Наша організація надає таким особам  найбільш необхідну допомогу: правову та соціальну підтримку, допомогу з відновлення житла, а також сприяє захисту їх фундаментальних прав», – сказав Представник УВКБ ООН в Україні.

Також він зазначив важливість підтримки та надання різноманітної допомоги ветеранам та вимушено переміщеним особам, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації на сході України.

Оксана Коляда подякувала УВКБ ООН за постійну підтримку та підкреслила її надзвичайне значення для України:

«Ми плануємо охопити цілу низку питань за напрямами діяльності Міністерства. Це реабілітація ветеранів війни на сході України, реінтеграція внутрішньо переміщених осіб, сприяння вирішенню питань житла і працевлаштування для ветеранів та ВПО, подальше удосконалення сервісів на КПВВ та в громадах і багато інших важливих питань», – повідомила Міністр.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска