Понедельник, 8 августа 2022   Подписка на обновления  RSS
Понедельник, 8 августа 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Міністр Кулеба: Україні потрібне подвійне громадянство, але не з Росією
10:11, 04 января 2021

Міністр Кулеба: Україні потрібне подвійне громадянство, але не з Росією


Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україні потрібне подвійне громадянство

Рада відклала розгляд законопроєкту Зеленського про подвійне громадянство, проте одразу виключив таку можливість з країною-агресором.

Він вважає, що подвійне громадянство дозволить зберегти звʼязок з мільйонами українців, які виїхали і почали нове життя в інших країнах.

«Якщо ми вже не можемо втримати їх географічно в Україні, давайте тоді втримаємо їх ментально та юридично в нашому українському просторі. Безумовно, не може йтися ні про яке подвійне громадянство з державою-агресором. Це табу. Це закрита тема. І це має бути чітко капслоком у законі прописано», — наголосив глава відомства.

Водночас, зазначив міністр, для отримання подвійного громадянства мають бути серйозні фільтри, щоб все було чітко врегульовано й унеможливлювало маніпуляції. «Питання подвійного громадянства — це питання збереження української ідентичності у світі та використання можливостей закордонних українців для розвитку України. Якщо ми цього не зробимо, то втратимо всіх цих людей, цей потенціал», — додав Кулеба.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска