Міністерство ветеранів і окупованих територій розділять

Документы

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб буде розділено. Майбутнє Міністерство з питань реінтеграції може очолити профільний віцепрем’єр-міністр.

Очільниця Мінветеранів Оксана Коляда в інтерв’ю “Інтерфаксу” повідомила, що наразі команда міністерства готує пропозиції щодо його розділення і презентує їх найближчим часом.

Нам вдалося донести інформацію про величезний обсяг завдань, які лежать у площині всього уряду, і дати зрозуміти вищому керівництву держави, що це вимагає окремого блоку роботи окремого міністерства, можливо, яке навіть очолюватиме профільний віцепрем’єр-міністр. У нас є розуміння того, що варто не відновлювати знову Міністерство окупованих територій, а потрібно міняти парадигму та говорити про ефективну роботу Міністерства реінтеграції, – сказала Коляда.

Вона пояснила, що питання реінтеграції просто не поміщаються в функціонал одного міністерства, оскільки є потреба в міжсекторальному співробітництві.

Коляда розповіла, що технічно є кілька варіантів поділу міністерства. Серед них і скасування того рішення, яке раніше об’єднало два міністерства.

Міністерство окупованих територій у тому форматі, яким воно було до нашого об’єднання – це структура, яка працює в режимі гасіння пожеж. Потрібен принципово новий підхід і стратегічне бачення. Потрібно грати на випередження і мислити довгостроковими конструкціями. Усвідомлення цього і стало одним із результатів роботи нашої команди у цьому напрямі”, – додала чиновниця.

Вона зауважила, що наразі не знає, хто може очолити майбутнє Міністерство окупованих територій після роз’єднання.

Також Коляда додала, що члени Мінветеранів передадуть досвід та напрацювання для перезапуску нового міністерства з питань реінтеграції.

Що відомо про об’єднання міністерств?

Верховна Рада 29 серпня 2019 року затвердила створення Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України. До того часу існувало два міністерства: з питань тимчасово окупованих територій та у справах ветеранів.

Його очільниця Оксана Коляда одразу заявила, що не розуміє, як можна в одному відомстві працювати з двома різними аудиторіями.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes