Міністерство ветеранів і окупованих територій розділять

Документы

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб буде розділено. Майбутнє Міністерство з питань реінтеграції може очолити профільний віцепрем’єр-міністр.

Очільниця Мінветеранів Оксана Коляда в інтерв’ю «Інтерфаксу» повідомила, що наразі команда міністерства готує пропозиції щодо його розділення і презентує їх найближчим часом.

Нам вдалося донести інформацію про величезний обсяг завдань, які лежать у площині всього уряду, і дати зрозуміти вищому керівництву держави, що це вимагає окремого блоку роботи окремого міністерства, можливо, яке навіть очолюватиме профільний віцепрем’єр-міністр. У нас є розуміння того, що варто не відновлювати знову Міністерство окупованих територій, а потрібно міняти парадигму та говорити про ефективну роботу Міністерства реінтеграції, – сказала Коляда.

Вона пояснила, що питання реінтеграції просто не поміщаються в функціонал одного міністерства, оскільки є потреба в міжсекторальному співробітництві.

Коляда розповіла, що технічно є кілька варіантів поділу міністерства. Серед них і скасування того рішення, яке раніше об’єднало два міністерства.

«Міністерство окупованих територій у тому форматі, яким воно було до нашого об’єднання – це структура, яка працює в режимі гасіння пожеж. Потрібен принципово новий підхід і стратегічне бачення. Потрібно грати на випередження і мислити довгостроковими конструкціями. Усвідомлення цього і стало одним із результатів роботи нашої команди у цьому напрямі», – додала чиновниця.

Вона зауважила, що наразі не знає, хто може очолити майбутнє Міністерство окупованих територій після роз’єднання.

Також Коляда додала, що члени Мінветеранів передадуть досвід та напрацювання для перезапуску нового міністерства з питань реінтеграції.

Що відомо про об’єднання міністерств?

Верховна Рада 29 серпня 2019 року затвердила створення Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України. До того часу існувало два міністерства: з питань тимчасово окупованих територій та у справах ветеранів.

Його очільниця Оксана Коляда одразу заявила, що не розуміє, як можна в одному відомстві працювати з двома різними аудиторіями.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …