Миграция в Украине: какие города предпочитают переселенцы

Документы

Сейчас в Украине насчитывается 1 млн 423 тыс. 269 внутренне перемещенных лиц. В середине ноября количество зарегистрированных переселенцев увеличилось на 7 тыс. 634 человек в сравнении с октябрем.

Оказалось, что по сравнению с ноябрем 2018 года количество украинских переселенцев уменьшилось на 97 тыс. 262 человека. Об этом сообщает “Слово и Дело”.

Наибольшее количество ВПЛ сейчас живет в Донецкой (501,2 тысячи человек), Луганской (277,3 тысячи) и Харьковской (132,7 тысяч) областях, а также в Киеве (155,3 тысячи). При этом на Западе страны переселенцев по-прежнему мало, меньше всего их в Тернопольской области – 2,1 тысяч.

Отмечается, что за год в Донецкой области зарегистрировали еще 2474 переселенца, в Луганской области – 1322, в столице – 1293.

В октябре 2019 года правительство выплатило переселенцам 247,7 млн гривен материальной помощи для покрытия расходов на проживание и оплату жилищно-коммунальных услуг. В октябре 2018 года эта сумма составила 249,5 млн гривен.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …