Макарівська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні

КИЕВЩИНА

Продовжується системна робота з підтримки України нашими західними партнерами. Сьогодні, 19 липня, за посередництва МБО «Міжнародна благодійна допомога», МАКАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ отримала високоякісні хірургічні матеріали  та продовольство.

МАКАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні. Міжнародна благодійна організація «Міжнародна медична допомога», за підтримки французської лабораторії Vigon, організувала передачувисокоякісних хірургічних матеріалів для профільних відділень лікарні, зібраних партнерами та волонтерами Фонду у Франції. Дефіцитні в країні катетери, системи переливання крові та інфузійні системи допомагатимуть рятувати життя українців.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Словакії в Україні Марек Шафін, голова Правління МБО «Міжнародна медична допомога» Ілля Богомолов, голова Макарівської ОТГ Вадим Токар та головний лікар Макарівської багатопрофільної лікарні Галина Романенко.

Пані Романенко зазначила важливість та вчасність наданої французськими лабораторіями допомоги  та щиро подякувала словацьким партнерам за організацію доставки матеріалів до України.

Також, в ході зустрічі, надзвичайний та вповноважений посол Словакії в Україні, пан Марек Шафін передав лікарні продовольство від народу Словакії. Під час процедури передачі він зазначив: «Словакія, як надійний партнер України, докладає масу зусиль для компенсації того лиха, яке заподіяно війною нашому братньому українському народові. Наш народ щиро співчуває біді, яка спіткала Україну та робить максимум можливого, аби військова та гуманітарна допомога з боку Словакії зробила українців сильнішими та зберігла життя й здоров’я громадян України. Ця підтримка триватиме й надалі».

Голова Правління МБО «Міжнародна медична допомога», пан Ілля Богомолов запевнив представників Макарівської громади у продовженні співробітництва з МБО «Міжнародна медична допомога» задля підвищення можливостей лікарні надавати якісну допомогу жителям громад, що значно постраждали від бойових дій.

Довідково:

  • InterMediCare є єдиною благодійною організацією, яка має право надавати швидку та невідкладну медичну допомогу на лінії зіткнення та прилеглим до неї районам, адже ми маємо ліцензію МОЗ України на наданняшвидкої та невідкладноїмедичноїдопомоги, а такождозвілКомандувача ООС для роботи в районах бойовихдій. InterMediCare є партнером МОЗ України у зоніконфлікту.
  • З початку конфлікту в 2014 роціInterMediCareнадаладопомогубільшніж 1 000 000 громадян, якіпостраждаливідбойовихдій.«. У рамках проектів Фонду у 2014-2017 роках InterMediCareорганізувалаевакуаціюпонад 1 000 осібізрайонівбойовихдій. Було поставлено медикаменти, інструменти та обладнання до лікареньмістСлов’янськ, Ровеньки, Антрацит, Луганськ, Алчевськ, Донецьк, Горлівка, Краматорськ.
  • У 2016 році до InterMediCareзвернулася UN OCHA в Україні з проханняморганізувати на КПВВ «СтаницяЛуганська» медичний пункт. У 2016 роцібулорозпочато проект «Лініяжиття«, спрямований на наданнямедичноїдопомоги людям, якіперетинаютьлініюзіткнення. Цей проект булопідтриманоСловацькимдержавним агентством з міжнародногоспівробітництва «SlovakAid«, Швейцарським бюро зіспівробітництва в Україні, «Вишеградськоюгрупою«. Завдяки партнерам із «SlovakAid» булорозгорнутосучаснийреанімаційний модуль на КПВВ «СтаницяЛуганська» та отримано три автомобілішвидкоїдопомогикласу «С», які надавали допомогу жителям прифронтовихтериторій та особам, щоперетиналилініюрозмежування.
  • У 2020 роцізавдякиШвейцарському бюро зіспівробітництва в Українібулорозширеноцей проект та булорозгорнутореанімаційнімодулі на КПВВ «Щастя» та КПВВ «Золоте». Також, машинишвидкоїдопомоги надавали допомогувсімзазначеним КПВВ. У 2021 роціневідкладнудопомогуотрималивсі «сірізони» вздовжлініїконфлікту в Луганськійобласті.
  • В результаті початку активнихбойовихдій у лютому 2022 р. InterMediCareвтратила все медичнеобладнання, реанімаційнімодулі, більшістьавтомобілівшвидкоїдопомоги, лікарськіпрепарати та іншемайно, яке на той час знаходилося на КПВВ (все булозахопленовійськовими РФ)
КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …