Пятница, 24 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
Макарівська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні
0:25, 20 июля 2022

Макарівська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні


Продовжується системна робота з підтримки України нашими західними партнерами. Сьогодні, 19 липня, за посередництва МБО «Міжнародна благодійна допомога», МАКАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ отримала високоякісні хірургічні матеріали  та продовольство.

МАКАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні. Міжнародна благодійна організація «Міжнародна медична допомога», за підтримки французської лабораторії Vigon, організувала передачувисокоякісних хірургічних матеріалів для профільних відділень лікарні, зібраних партнерами та волонтерами Фонду у Франції. Дефіцитні в країні катетери, системи переливання крові та інфузійні системи допомагатимуть рятувати життя українців.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Словакії в Україні Марек Шафін, голова Правління МБО «Міжнародна медична допомога» Ілля Богомолов, голова Макарівської ОТГ Вадим Токар та головний лікар Макарівської багатопрофільної лікарні Галина Романенко.

Пані Романенко зазначила важливість та вчасність наданої французськими лабораторіями допомоги  та щиро подякувала словацьким партнерам за організацію доставки матеріалів до України.

Також, в ході зустрічі, надзвичайний та вповноважений посол Словакії в Україні, пан Марек Шафін передав лікарні продовольство від народу Словакії. Під час процедури передачі він зазначив: «Словакія, як надійний партнер України, докладає масу зусиль для компенсації того лиха, яке заподіяно війною нашому братньому українському народові. Наш народ щиро співчуває біді, яка спіткала Україну та робить максимум можливого, аби військова та гуманітарна допомога з боку Словакії зробила українців сильнішими та зберігла життя й здоров’я громадян України. Ця підтримка триватиме й надалі».

Голова Правління МБО «Міжнародна медична допомога», пан Ілля Богомолов запевнив представників Макарівської громади у продовженні співробітництва з МБО «Міжнародна медична допомога» задля підвищення можливостей лікарні надавати якісну допомогу жителям громад, що значно постраждали від бойових дій.

Довідково:

  • InterMediCare є єдиною благодійною організацією, яка має право надавати швидку та невідкладну медичну допомогу на лінії зіткнення та прилеглим до неї районам, адже ми маємо ліцензію МОЗ України на наданняшвидкої та невідкладноїмедичноїдопомоги, а такождозвілКомандувача ООС для роботи в районах бойовихдій. InterMediCare є партнером МОЗ України у зоніконфлікту.
  • З початку конфлікту в 2014 роціInterMediCareнадаладопомогубільшніж 1 000 000 громадян, якіпостраждаливідбойовихдій.“. У рамках проектів Фонду у 2014-2017 роках InterMediCareорганізувалаевакуаціюпонад 1 000 осібізрайонівбойовихдій. Було поставлено медикаменти, інструменти та обладнання до лікареньмістСлов’янськ, Ровеньки, Антрацит, Луганськ, Алчевськ, Донецьк, Горлівка, Краматорськ.
  • У 2016 році до InterMediCareзвернулася UN OCHA в Україні з проханняморганізувати на КПВВ «СтаницяЛуганська» медичний пункт. У 2016 роцібулорозпочато проект “Лініяжиття“, спрямований на наданнямедичноїдопомоги людям, якіперетинаютьлініюзіткнення. Цей проект булопідтриманоСловацькимдержавним агентством з міжнародногоспівробітництваSlovakAid“, Швейцарським бюро зіспівробітництва в Україні, “Вишеградськоюгрупою“. Завдяки партнерам із «SlovakAid» булорозгорнутосучаснийреанімаційний модуль на КПВВ «СтаницяЛуганська» та отримано три автомобілішвидкоїдопомогикласу «С», які надавали допомогу жителям прифронтовихтериторій та особам, щоперетиналилініюрозмежування.
  • У 2020 роцізавдякиШвейцарському бюро зіспівробітництва в Українібулорозширеноцей проект та булорозгорнутореанімаційнімодулі на КПВВ «Щастя» та КПВВ «Золоте». Також, машинишвидкоїдопомоги надавали допомогувсімзазначеним КПВВ. У 2021 роціневідкладнудопомогуотрималивсі «сірізони» вздовжлініїконфлікту в Луганськійобласті.
  • В результаті початку активнихбойовихдій у лютому 2022 р. InterMediCareвтратила все медичнеобладнання, реанімаційнімодулі, більшістьавтомобілівшвидкоїдопомоги, лікарськіпрепарати та іншемайно, яке на той час знаходилося на КПВВ (все булозахопленовійськовими РФ)

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска