Льготный, беспроцентный жилищный кредит для харьковских ВПЛ.

Документы

Харьковский городской совет утвердил Порядок формирования и ведения Реестра кандидатов на получение льготного кредита на приобретение доступного жилья для ВПЛ за счет горбюджета.

Заместитель городского головы — директор Департамента экономики и коммунального имущества Михаил Фатеев напомнил, что на последней сессии Харьковского горсовета депутаты дополнили Городскую программу строительства (приобретения) доступного жилья разделом о кредитовании внутренне перемещенных лиц. Таким образом, вынужденные переселенцы, которые живут в Харькове, могут получить беспроцентный кредит сроком на 15 лет с учетом первого взноса в размере 6%. На этот раздел программы в 2018 году предусмотрено финансирование в размере 5 млн грн.

В принятом документе прописано, каким образом переселенцы смогут получить кредит, куда им обращаться, какие документы нужно для этого оформить. Предполагается, что право на получение льготного кредита будут иметь временно перемещенные лица, проживающие непосредственно в Харькове.

Сегодня в Харькове зарегистрировано около 120 тыс. переселенцев, из которых в городе постоянно проживают около 50 тыс. чел.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …