✓ 12.03.2021

Термінова потреба в грошах може виникнути в будь-який момент. Це може бути пов’язано з потребою капіталовкладення в розвиток бізнесу, придбанням транспорту або нерухомості та ін. І добре, якщо ви маєте в своєму розпорядженні предмет застави. Багато хто не знає, що можна вигідно отримати позику під заставу землі https://investstandart.com/territory-credit/ в компанії Інвестстандарт.

Звертаючись до банку, щоб отримати гроші під заставу землі, часто клієнти стикаються з низкою бюрократичних зволікань:

  • збір непотрібного пакету документів;
  • довідки про доходи;
  • пошук поручителя;
  • тривале очікування рішення за поданою заявкою та інше.

Якщо гроші вам потрібні терміново і на вигідних умовах, найбільш вигідно звернеться в «Інвестстандарт».

Чому заставу земельної ділянки найвигідніше оформляти в «Інвестстандарт»

Окрема категорія позик — це кредит під заставу землі. Наша компанія надає повний спектр послуг для здійснення законної, абсолютно безпечної і прозорої угоди. Попередньо ми хочемо ознайомити своїх клієнтів з особливостями цього продукту.

Що вам важливо знати для того, щоб отримати кредит під заставу земельної ділянки:

  • Закласти земельну ділянку має право тільки його власник. Він повинен мати підтверджуючі право власності документи (державний акт).
  • За позичальником повністю зберігається право власності на землю, але він не може здійснювати операцій з відчуження землі до погашення боргу.
  • Позикові кошти клієнт може використовувати на свій розсуд.

Кредит під заставу земельної ділянки сьогодні широко поширена послуга. Охочих взяти позику під заставу землі на сьогоднішній день досить багато.

У нашій компанії отримати позику в Київській області зовсім просто, але найголовніше — це вигідно. Крім того, при правильному оформленні, позика під заставу землі може вважатися найбезпечнішою на сьогоднішній день.

Якщо Ви вирішите взяти кредит під заставу землі в Інвестстандарт, то Вам не доведеться збирати велику кількість довідок і документів. Ви надаєте тільки мінімальний набір документів, що підтверджують Вашу особу і Ваше право власності на землю, і отримуєте необхідні гроші під заставу землі дуже швидко.