Четверг, 1 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій створює експертну раду
4:36, 09 января 2020

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій створює експертну раду


  Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин оголошує про формування Експертної ради при Комітеті.

Про формування Експертної ради при Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м.Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Відповідно до Положення про Експертну раду до її складу можуть бути включені провідні фахівці відповідної сфери права, експерти правозахисних громадських організацій, благодійних фондів, міжнародних організацій, а також представники наукових та дослідницьких інституцій не більше одного представника від однієї організації, установи.

Кандидати до складу Експертної ради подають особисту письмову заяву у довільній формі до Комітету протягом місяця після оприлюднення на його офіційному веб-сайті оголошення про формування Експертної ради при Комітеті.

До заяви кандидати додають:

коротку біографічну інформацію, яка підтверджує відповідність критеріям, визначеним у пункті 12 Положення про Експертну раду;

письмову згоду на обробку персональних даних;

рекомендаційний лист.

Кандидат до складу Експертної ради є відповідальним за достовірність поданої ним інформації.

Інформація щодо кандидатів до складу Експертної ради оприлюднюється на офіційному веб-сайті Комітету.

         Заяви та додані до них документи можна надсилати в електронному вигляді на адреси: tepliuk@rada.gov.ua , bereziuk@rada.gov.ua, або поштою за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5 Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також подати особисто за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 5-7 (попередньо узгодивши дату та час за тел. 255-49-61).
         Контактний тел. 255-49-61.

Положення про Експертну раду 

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска