Четверг, 1 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 1 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Команда швейцарських експертів здійснила дванадцяту місію на схід України
10:56, 10 марта 2020

Команда швейцарських експертів здійснила дванадцяту місію на схід України


Команда швейцарських експертів здійснила дванадцяту місію на схід України
ℹ️З початком у 2014 році збройного конфлікту на сході України, Швейцарська Конфедерація, у співпраці з Урядом України та іншими міжнародними гуманітарними організаціями, регулярно надає гуманітарну допомогу постраждалим від збройної агресії у Донецькій та Луганській областях по обидві сторони від лінії розмежування.

З 26 лютого по 3 березня п. р. члени гуманітарної місії Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (ШАРС) здійснили чергову ознайомчу місію для оцінки гуманітарних потреб на схід України. Під час місії команда швейцарських експертів відвідала медичні заклади, зокрема, у містах Луганськ, Донецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Щастя і смт. Станиця Луганська. Також було здійснено оцінку потреб підприємств, які забезпечують питною водою населення Донецької та Луганської областей, зокрема, КП «Компанія «Вода Донбасу» та Комунальне підприємство «Попаснянський водоканал».

Варто зазначити, що запланований бюджет ШАРС на гуманітарні операції в Україні на 2020 рік складає близько 3 млн. швейцарських франків. Це найбільший бюджет, який передбачений для України з 2014 року.
Дванадцята гуманітарна місія ШАРС на схід України проведена за сприяння і координації Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска