Когда отменят незаконную пропускную систему и прекратят котел для жителей востока

ЛУГАНЩИНА

Пропускная система незаконна, дискриминационна и аморальна. Ни один человек, инициирующий ее, на сегодня не может дать ответа, каких же все — таки результатов она достигла и в каком количестве. Матеря патриотов, не могут поехать к детям, больные не могут выезжать на лечение, мирные люди не могут убежать от обстрелов. Это уже не говоря о том, что бежать некуда из разрушенного дома. Кабинет министров и президент считают, что полтора миллиона людей выживут сами как-нибудь. Система получения пропусков не работает, теряются документы, не работают электронные почтовые ящики по несколько дней, огромная коррупционная составляющая от 600 до 1500 гривен.

Відповідно до статті 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не оже бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Враховуючи вищенаведені норми Конституції України, можна дійти висновку, що кожна особа, яка на законних підставах перебуває на території України, може пересуватись по всій території України, у тому числі вільно в’їзжати на будь які частини Донецької та Луганської області, та вільно виїзжати.

Україна не тільки не евакуює своїх громадян з неконтрольованої території, а ще й створює перепони. Особа, яка знаходиться на території боїв, не може вільно в екстреному порядку виїхати з території проведення бойових дій.

Такое же мнение выразил заместитель главы СММ ОБСЕ Александер Хуг в ходе презентации тематического отчета «Защита мирного населения и свобода его перемещения в Донецкой и Луганской областях»

Олег ПоливановПроезд в ато

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Канада, Німеччина, Румунія: як обрати країну для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 2

Яку країну обрати майже через два роки великої війни? Умови у різних державах постійно змінюються, тож варто придивитися до можливостей. Редакція Евакуація.City вивчила офіційні документи та поговорила з волонтерами, а також українцями, які живуть в різних державах і склала рейтинг країн для евакуації. У ньому розповідаємо про дорогу, грошову допомогу, роботу, документи, ціни, …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Яку країну обрати для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 1

У 2023 році за кордоном рятувалися від війни від 5,6 до 6,7 мільйона українців. Якщо від 24 лютого 2022 року найбільше людей евакуювалося до Польщі, то вже наступного року перше місце за кількістю переселенців з України посіла Німеччина. Редакція Евакуація.City з’ясувала, як зміниться допомога для українських шукачів притулку у 2024 …