Когда отменят незаконную пропускную систему и прекратят котел для жителей востока

ЛУГАНЩИНА

Пропускная система незаконна, дискриминационна и аморальна. Ни один человек, инициирующий ее, на сегодня не может дать ответа, каких же все — таки результатов она достигла и в каком количестве. Матеря патриотов, не могут поехать к детям, больные не могут выезжать на лечение, мирные люди не могут убежать от обстрелов. Это уже не говоря о том, что бежать некуда из разрушенного дома. Кабинет министров и президент считают, что полтора миллиона людей выживут сами как-нибудь. Система получения пропусков не работает, теряются документы, не работают электронные почтовые ящики по несколько дней, огромная коррупционная составляющая от 600 до 1500 гривен.

Відповідно до статті 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не оже бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Враховуючи вищенаведені норми Конституції України, можна дійти висновку, що кожна особа, яка на законних підставах перебуває на території України, може пересуватись по всій території України, у тому числі вільно в’їзжати на будь які частини Донецької та Луганської області, та вільно виїзжати.

Україна не тільки не евакуює своїх громадян з неконтрольованої території, а ще й створює перепони. Особа, яка знаходиться на території боїв, не може вільно в екстреному порядку виїхати з території проведення бойових дій.

Такое же мнение выразил заместитель главы СММ ОБСЕ Александер Хуг в ходе презентации тематического отчета «Защита мирного населения и свобода его перемещения в Донецкой и Луганской областях»

Олег ПоливановПроезд в ато

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …