Site icon Переселенцы

Кличко пояснив порядок отримання продуктових наборів

Мер Києва Віталій Кличко відповів на звернення депутата Київської міської ради Володимира Ялового щодо порядку отримання продуктових наборів в 2023 році для мешканців Шевченківського району м. Києва. 

Про це стало відомо з повідомлення на Facebook сторінці депутата Київської міської ради Володимира Ялового. 

“Отримав відповідь на депутатське звернення від Київського міського голови щодо порядку отримання продуктових наборів в 2023 році для мешканців Шевченківського району м. Києва”, – написав Яловий. 

У відповіді мер Києва Віталій Кличко зазначається, що продуктовими наборами забезпечуються: 

Для того, щоб отримати продуктові набори, особа або її законний представник мають звернутися з письмовою заявою про безоплатне отримання продовольчих товарів до центрів надання адміністративних послуг або управлінь соціального захисту населення. Для цього необхідно при собі мати паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платників податків, пенсійне посвідчення, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та висновок медико-соціальної експертної комісії (для осіб з інвалідністю). 

“Водночас інформуємо, що відповідно до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 7.10.2021 року №2726/2767, з метою забезпечення подальшого соціального захисту окремих категорій соціально незахищених верств населення Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району Києва видає продуктові набори громадянам, які в установленому порядку перебувають на обслуговуванні в структурних підрозділах Територіального центру, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищує двох прожиткових мінімумів, для осіб, які втратили працездатність”, – йдеться у відповіді. 

Exit mobile version