Site icon Переселенцы

Київ прийматиме культурно-мистецьку акцію «Донеччина – UA: Перезавантаження»

З 14 по 16 червня Київ прийматиме культурно-мистецьку акцію «Донеччина – UA: Перезавантаження». У ці дні найкращі колективи Донецької області, які знаходяться на території, підконтрольній українській владі, презентують мешканцям і гостям столиці свої творчі надбання та культурний потенціал.

14 червня відкриє акцію флешмоб, який відбудеться о 17.00 на площі біля ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

О 17.20 у Центрі буде відкрито виставку скульптурних форм та образотворчого мистецтва.

О 18.00 у концертному залі «Українського дому» всі бажаючі зможуть прослухати концерт Артемівського і Маріупольського музичних училищ, а також насолодитися виступом Маріупольського камерного оркестру «Ренесанс».

15 червня у великій виставковій та центральній залі «Українського дому» з 10.00 до 20.00 проходитиме виставка скульптурних форм та образотворчого мистецтва.

З 15.00 до 17.00 відбудуться майстер-класи з майстерності в Ошибані (створення картин з квітів та листя).

А о 19.00 у театрі ім. Івана Франка колектив маріупольського «Донецького академічного обласного драматичного театру» презентує глядачам виставу «Слава Героям!».

У завершальний день культурно-мистецької акції – 16 червня – з 10.00 до 20.00 в «Українському домі» триватиме виставка скульптурних форм.

З 19.00 до 20.30 у концертній залі будівлі відбудеться гала-концерт колективів художньої самодіяльності міст Донецької області, під час якого буде продемонстровано відео-ролик «Донбас – це Україна».

Запрошуємо усіх відвідати культурно-мистецьку акцію «Донеччина –UA: Перезавантаження» і насолодитись мистецьким різнобарв’ям Донецької області!

Exit mobile version