КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

З 14 по 16 червня Київ прийматиме культурно-мистецьку акцію «Донеччина – UA: Перезавантаження». У ці дні найкращі колективи Донецької області, які знаходяться на території, підконтрольній українській владі, презентують мешканцям і гостям столиці свої творчі надбання та культурний потенціал.

14 червня відкриє акцію флешмоб, який відбудеться о 17.00 на площі біля ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

О 17.20 у Центрі буде відкрито виставку скульптурних форм та образотворчого мистецтва.

О 18.00 у концертному залі «Українського дому» всі бажаючі зможуть прослухати концерт Артемівського і Маріупольського музичних училищ, а також насолодитися виступом Маріупольського камерного оркестру «Ренесанс».

15 червня у великій виставковій та центральній залі «Українського дому» з 10.00 до 20.00 проходитиме виставка скульптурних форм та образотворчого мистецтва.

З 15.00 до 17.00 відбудуться майстер-класи з майстерності в Ошибані (створення картин з квітів та листя).

А о 19.00 у театрі ім. Івана Франка колектив маріупольського «Донецького академічного обласного драматичного театру» презентує глядачам виставу «Слава Героям!».

У завершальний день культурно-мистецької акції – 16 червня – з 10.00 до 20.00 в «Українському домі» триватиме виставка скульптурних форм.

З 19.00 до 20.30 у концертній залі будівлі відбудеться гала-концерт колективів художньої самодіяльності міст Донецької області, під час якого буде продемонстровано відео-ролик «Донбас – це Україна».

Запрошуємо усіх відвідати культурно-мистецьку акцію «Донеччина –UA: Перезавантаження» і насолодитись мистецьким різнобарв’ям Донецької області!

Донбасс в Киеве

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes