Site icon Переселенцы

«Карітас-Київ» впроваджує додатковий напрямок гуманітарної допомоги

Проєкт «Еmergency appeal – реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні» посилюється додатковим напрямком гуманітарної допомоги «Продовольча та гігієнічна безпека ВПО та місцевих у потребі». Завдяки цьому, соціально незахищені громадяни зможуть отримати додаткові продовольчі й гігієнічні набори.

– Усе більше українців потребують базової допомоги, – розповідає керівник проєкту БО «БФ Карітас Київ» Олег Мисько. – Нажаль, на сьогоднішній день кількість людей, яка реєструється на соціальну допомогу, збільшується. Тому наш фонд не може стояти осторонь, і прагне допомогти якомога більшій кількості людей. Ми розширюємо наш благодійний проєкт.

Підтримка, яка надаватиметься в межах додаткового напрямку – сімейний стандартний продуктовий та сімейний гігієнічний набори, індивідуальні гігієнічні набори для немовлят та базові набори для людей з обмеженими можливостями. Одне домогосподарство зможе отримати продуктовий та гігієнічний набори одноразово.

Зауважимо, нові набори отримують ті, хто зареєструвався заздалегідь у проєкті. Наразі реєстрація на отримання допомоги триває.

Щоб отримати набір, необхідно зареєструватися на гарячій лінії БФ «Карітас Київ»                             за тел. 098-189-3515.

Продовольчі та гігієнічні набори розраховані на наступні категорії ВПО в м. Києві та Київській області:

Якщо Ви належите до однієї із зазначених категорій, дочекайтеся зворотного дзвінка спеціаліста, який підтвердить вашу реєстрацію і запросить отримати гуманітарний набір.

Із собою обов’язково потрібно мати паспорт, ІПН, підтверджуючий документ та довідку для ВПО.

Наші фахівці невпинно працюють з кожним зверненням, оперативно надаючи допомогу та підтримку людям, які першочергово цього потребують.

Видача наборів проходить двічі на тиждень: у вівторок та четвер.

Exit mobile version