«Карітас-Київ» впроваджує додатковий напрямок гуманітарної допомоги

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Проєкт «Еmergency appeal – реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні» посилюється додатковим напрямком гуманітарної допомоги «Продовольча та гігієнічна безпека ВПО та місцевих у потребі». Завдяки цьому, соціально незахищені громадяни зможуть отримати додаткові продовольчі й гігієнічні набори.

– Усе більше українців потребують базової допомоги, – розповідає керівник проєкту БО «БФ Карітас Київ» Олег Мисько. – Нажаль, на сьогоднішній день кількість людей, яка реєструється на соціальну допомогу, збільшується. Тому наш фонд не може стояти осторонь, і прагне допомогти якомога більшій кількості людей. Ми розширюємо наш благодійний проєкт.

Підтримка, яка надаватиметься в межах додаткового напрямку – сімейний стандартний продуктовий та сімейний гігієнічний набори, індивідуальні гігієнічні набори для немовлят та базові набори для людей з обмеженими можливостями. Одне домогосподарство зможе отримати продуктовий та гігієнічний набори одноразово.

Зауважимо, нові набори отримують ті, хто зареєструвався заздалегідь у проєкті. Наразі реєстрація на отримання допомоги триває.

Щоб отримати набір, необхідно зареєструватися на гарячій лінії БФ «Карітас Київ»                             за тел. 098-189-3515.

Продовольчі та гігієнічні набори розраховані на наступні категорії ВПО в м. Києві та Київській області:

  • самотні матері;
  • вагітні та годуючи жінки;
  • багатодітні родини;
  • інваліди I та II груп;
  • важкохворі люди зі складними діагнозами;
  • самотні люди у віці за 60 років.

Якщо Ви належите до однієї із зазначених категорій, дочекайтеся зворотного дзвінка спеціаліста, який підтвердить вашу реєстрацію і запросить отримати гуманітарний набір.

Із собою обов’язково потрібно мати паспорт, ІПН, підтверджуючий документ та довідку для ВПО.

Наші фахівці невпинно працюють з кожним зверненням, оперативно надаючи допомогу та підтримку людям, які першочергово цього потребують.

Видача наборів проходить двічі на тиждень: у вівторок та четвер.

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …