«Карітас-Київ» впроваджує додатковий напрямок гуманітарної допомоги

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Проєкт «Еmergency appeal – реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні» посилюється додатковим напрямком гуманітарної допомоги «Продовольча та гігієнічна безпека ВПО та місцевих у потребі». Завдяки цьому, соціально незахищені громадяни зможуть отримати додаткові продовольчі й гігієнічні набори.

– Усе більше українців потребують базової допомоги, – розповідає керівник проєкту БО «БФ Карітас Київ» Олег Мисько. – Нажаль, на сьогоднішній день кількість людей, яка реєструється на соціальну допомогу, збільшується. Тому наш фонд не може стояти осторонь, і прагне допомогти якомога більшій кількості людей. Ми розширюємо наш благодійний проєкт.

Підтримка, яка надаватиметься в межах додаткового напрямку – сімейний стандартний продуктовий та сімейний гігієнічний набори, індивідуальні гігієнічні набори для немовлят та базові набори для людей з обмеженими можливостями. Одне домогосподарство зможе отримати продуктовий та гігієнічний набори одноразово.

Зауважимо, нові набори отримують ті, хто зареєструвався заздалегідь у проєкті. Наразі реєстрація на отримання допомоги триває.

Щоб отримати набір, необхідно зареєструватися на гарячій лінії БФ «Карітас Київ»                             за тел. 098-189-3515.

Продовольчі та гігієнічні набори розраховані на наступні категорії ВПО в м. Києві та Київській області:

  • самотні матері;
  • вагітні та годуючи жінки;
  • багатодітні родини;
  • інваліди I та II груп;
  • важкохворі люди зі складними діагнозами;
  • самотні люди у віці за 60 років.

Якщо Ви належите до однієї із зазначених категорій, дочекайтеся зворотного дзвінка спеціаліста, який підтвердить вашу реєстрацію і запросить отримати гуманітарний набір.

Із собою обов’язково потрібно мати паспорт, ІПН, підтверджуючий документ та довідку для ВПО.

Наші фахівці невпинно працюють з кожним зверненням, оперативно надаючи допомогу та підтримку людям, які першочергово цього потребують.

Видача наборів проходить двічі на тиждень: у вівторок та четвер.

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …