«Карітас-Київ» впроваджує додатковий напрямок гуманітарної допомоги

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Проєкт «Еmergency appeal – реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні» посилюється додатковим напрямком гуманітарної допомоги «Продовольча та гігієнічна безпека ВПО та місцевих у потребі». Завдяки цьому, соціально незахищені громадяни зможуть отримати додаткові продовольчі й гігієнічні набори.

– Усе більше українців потребують базової допомоги, – розповідає керівник проєкту БО «БФ Карітас Київ» Олег Мисько. – Нажаль, на сьогоднішній день кількість людей, яка реєструється на соціальну допомогу, збільшується. Тому наш фонд не може стояти осторонь, і прагне допомогти якомога більшій кількості людей. Ми розширюємо наш благодійний проєкт.

Підтримка, яка надаватиметься в межах додаткового напрямку – сімейний стандартний продуктовий та сімейний гігієнічний набори, індивідуальні гігієнічні набори для немовлят та базові набори для людей з обмеженими можливостями. Одне домогосподарство зможе отримати продуктовий та гігієнічний набори одноразово.

Зауважимо, нові набори отримують ті, хто зареєструвався заздалегідь у проєкті. Наразі реєстрація на отримання допомоги триває.

Щоб отримати набір, необхідно зареєструватися на гарячій лінії БФ «Карітас Київ»                             за тел. 098-189-3515.

Продовольчі та гігієнічні набори розраховані на наступні категорії ВПО в м. Києві та Київській області:

  • самотні матері;
  • вагітні та годуючи жінки;
  • багатодітні родини;
  • інваліди I та II груп;
  • важкохворі люди зі складними діагнозами;
  • самотні люди у віці за 60 років.

Якщо Ви належите до однієї із зазначених категорій, дочекайтеся зворотного дзвінка спеціаліста, який підтвердить вашу реєстрацію і запросить отримати гуманітарний набір.

Із собою обов’язково потрібно мати паспорт, ІПН, підтверджуючий документ та довідку для ВПО.

Наші фахівці невпинно працюють з кожним зверненням, оперативно надаючи допомогу та підтримку людям, які першочергово цього потребують.

Видача наборів проходить двічі на тиждень: у вівторок та четвер.

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …