✓ 26.10.2021

Купівля квартири — це відповідальний крок у житті кожної людини, адже йдеться про дуже великі гроші. Помилка в цьому питанні може коштувати кілька мільйонів. Щоб із новопридбаною нерухомістю не виникало проблем, необхідно знайти надійного забудовника. Отже, рекомендуємо сайт https://vdoma.online/developers, де зібрані всі надійні забудовники Львова. А у цій статті ви дізнаєтесь, як не нарватися на шахраїв та укласти вигідну угоду.

На жаль, ситуації, коли люди залишаються без житла і без грошей, натрапивши на недобросовісного забудовника, трапляються часто-густо. Тому підходити до купівлі нерухомості варто дуже серйозно. Нижче наведено критерії, за якими потрібно перевірити будівельну компанію, перш ніж укладати з нею договір:

Термін роботи на ринку

Компанії, які вже не перший рік займаються будівництвом, викликають набагато більше довіри, ніж ті, що недавно вийшли на ринок. Дізнатися, як довго забудовник провадить свою діяльність, можна на його офіційному сайті. Там же уважно вивчіть інформацію про кількість введених в експлуатацію об’єктів та кількість недобудов, якщо такі є.

Вартість квадратного метра

Хороша квартира не може коштувати дешево, тому порівняно низька ціна має вас насторожити. Можливо, це прийом, щоб залучити довірливих покупців.

Наявність судових позовів

Дуже важливо перевірити, чи має забудовник судові справи. Дізнатись цю інформацію можна в Інтернеті, зокрема на сайті арбітражних судів. Наявність кількох розглядів не завжди говорить про ненадійність компанії. Однак якщо це ціла серія гучних позовів, то мати з нею справу фахівці не рекомендують. Найкраще звернутися до іншої фірми.

Благонадійність

У мережі можна знайти список про «проблемних» забудовників. Сюди потрапляють фірми, які, наприклад, не вчасно здають об’єкт або не мають на нього всієї необхідної документації.

Наявність дозвільної документації

Про законність угоди свідчить наявність повного пакета дозвільної документації. До неї належать установчі документи, свідоцтво про держреєстрацію, дозвіл на проведення будівельних робіт, фінансова звітність, свідоцтво про право власності на ділянку землі, де будується будинок та проект на будинок.

Дотримуйтесь цих простих рекомендацій і покупка нової квартири не буде затьмарена різними неприємностями. А головне, ви будете впевнено дивитися у завтрашній день.