Пятница, 2 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Как в Виннице строится жилье для ВПЛ
0:03, 14 февраля 2021

Как в Виннице строится жилье для ВПЛ


Війна на сході України змусила багатьох людей покинути власні домівки. На жаль, нове місце проживання вдається віднайти не кожному. Щоб допомогти внутрішньо переміщеним особам отримати житло, вінницька громадська організація Об’єднання переселенців Спільна справа за підтримки міськради побудували житловий комплекс для ВПО.

Близько 350 родин виявили бажання взяти участь у житлово-будівельному кооперативі👨‍👩‍👧‍👦Фактично, для реалізації цього проєкту залучено усі можливі сторони: представників державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та власне ВПО. На основі тристоронньої угоди, у січні 2020 року Вінницька міськрада надала земельну ділянку для будівництва 7-поверхового 105-квартирного будинку, а в лютому — 1 100 000 грн для розроблення проєктно-кошторисної документації.І це ще не все!

Окрім земельної ділянки та фінансів, було надано пільгове кредитування, забезпечено технічну підтримку та сприяння у підведенні комунікацій. А також, будівництво підтримав Офіс Президента України🙌🏼🏗У вересні 2020 року проектно-кошторисна документація отримала позитивний звіт державної експертизи і у листопаді 2020 року розпочато будівництво. Наразі ведуться фундаментні роботи. Надихають такі зміни? Читай більше історій у Збірнику про кращі практики співпраці органів влади та громадських організацій: https://cedem.org.ua/…/2021/02/ZBIRNYK_ISTORIJ_2020.pdf.

Війна на сході України змусила багатьох людей покинути власні домівки. На жаль, нове місце проживання вдається віднайти…

Опубликовано Центр демократії та верховенства права Среда, 10 февраля 2021 г.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска