Кабмин намерен вернуть штампы на справки ВПЛ и отменить отсрочку по соцвыплатам

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Вчера на заседании правительственного комитета по вопросам соцполитики и гуманитарного развития обсуждался проект постановления «О внесении изменения к некоторым постановлениям кабмина», предусматривающий возвращение штампов о месте проживания на справки ВПЛ и отмену месячного срока для принятия решения о восстановлении или отмены соцвыплат переселенцам.

Как сообщила на своей странице в Facebook народный депутат Наталья Веселова —

Переселенці тримайтесь!
Уряд приготував вам нову порцію «покращень» (дивись пункт 4.5 http://195.78.68.90/5af1e8ee/8a0740cf.html ). Проект містить особливі «родзинки» у вигляді повернення штампів про місце перебування у довідки ВПО, скасування місячного терміну для прийняття рішення про відновлення/припинення соціальних виплат. Все це пан Розенко називає «спрощенням» для внутрішньо переміщених осіб. На моє зауваження про те, що спрощенням для ВПО було б скасування перевірок працюючих осіб, пан віце-прем’єр відповів, що внутрішньо переміщеним особам доведеться «приносити 10 довідок». Хоча для призначення адресної допомоги заявник і так надає довідку з місця роботи.
Не зважаючи на те, що представники 5 центральних органів влади та Народний депутат України висловили свої зауваження до проекту постанови та запропонували направити його на доопрацювання, віце-прем’єр запропонував прийняти цей проект і направити його на розгляд до Кабміну. Члени комітету при цьому продовжували висловлювати зауваження.
Павло Валерійович зробив вигляд, що не помічає цього і виголосив: «Рішення прийнято!».
На моє справедливе запитання, яким чином комітет визначився? Адже голосування не відбулося. Пан Розенко не надав чіткої відповіді.
Робота урядового комітету регламентується постановою КМУ N 599 від 17.06.2009 «Питання консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України»http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/599-2009-п/print в якому чітко прописана процедура прийняття рішення шляхом голосування.
» 9. На своїх засіданнях допоміжний орган розробляє пропозиції
та рекомендації з питань, що належать до його компетенції.
Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосувало більш як половина присутніх на засіданні членів допоміжного органу, якщо інша процедура їх прийняття не встановлена Кабінетом Міністрів України.
У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос
головуючого на засіданні.
Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем і
надсилається усім членам допоміжного органу та Кабінетові Міністрів України.
Член допоміжного органу, який не підтримує пропозиції
(рекомендації), може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.»

Тому сьогоднішнє рішення Урядового Комітету можна вважати нелегітимним. Про що сьогодні повідомлю Прем’єр-Міністра.images

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …