Кабмін доручив створити нову державну компанію для запуску пільгової іпотеки

НОВОСТИ ВОСТОКА

Кабінет Міністрів готує програми пільгової іпотеки зі ставками від 5% до 7% річних на термін від 60 до 240 місяців

Кабінет міністрів постановою №1115 доручив Міністерству фінансів створити ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» для впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян житлом та рефінансування іпотечних кредитів. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» створюється з метою впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом. Компанія повинна надавати послуги фінансового лізингу по об’єктах нерухомості, видачі кредитів банкам для фінансування іпотеки фізичним особам.

Постановою також затверджено Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для поповнення статутного капіталу цього акціонерного товариства.

В рамках цих механізмів Кабінет Міністрів готує дві програми пільгової іпотеки зі ставками від 5% до 7% річних на термін від 60 до 240 місяців. При цьому перший внесок повинен становити не менше 20%, а площа житла за такою програмою не повинна перевищувати 52 кв. м на людину.

За словами міністра фінансів Сергія Марченка, на першому етапі передбачається надати 12 500 іпотечних кредитів і придбати 18 800 квартир у фінансовий лізинг.

Уряд схвалив угоди щодо залучення від німецького банку € 25,5 мільйона на житло для внутрішньо переміщених осіб. Вони зможуть отримати кредит у сумі до 20 000 євро до 10 років під пільгові умови (3-5%).

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …