Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Кабмін доручив створити нову державну компанію для запуску пільгової іпотеки
10:11, 26 ноября 2020

Кабмін доручив створити нову державну компанію для запуску пільгової іпотеки


Кабінет Міністрів готує програми пільгової іпотеки зі ставками від 5% до 7% річних на термін від 60 до 240 місяців

Кабінет міністрів постановою №1115 доручив Міністерству фінансів створити ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» для впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян житлом та рефінансування іпотечних кредитів. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» створюється з метою впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом. Компанія повинна надавати послуги фінансового лізингу по об’єктах нерухомості, видачі кредитів банкам для фінансування іпотеки фізичним особам.

Постановою також затверджено Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для поповнення статутного капіталу цього акціонерного товариства.

В рамках цих механізмів Кабінет Міністрів готує дві програми пільгової іпотеки зі ставками від 5% до 7% річних на термін від 60 до 240 місяців. При цьому перший внесок повинен становити не менше 20%, а площа житла за такою програмою не повинна перевищувати 52 кв. м на людину.

За словами міністра фінансів Сергія Марченка, на першому етапі передбачається надати 12 500 іпотечних кредитів і придбати 18 800 квартир у фінансовий лізинг.

Уряд схвалив угоди щодо залучення від німецького банку € 25,5 мільйона на житло для внутрішньо переміщених осіб. Вони зможуть отримати кредит у сумі до 20 000 євро до 10 років під пільгові умови (3-5%).

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска