Четверг, 18 августа 2022   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 18 августа 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Кабмін додав 300 млн грн на житло для переселенців та учасників війни на Донбасі
10:02, 29 октября 2019

Кабмін додав 300 млн грн на житло для переселенців та учасників війни на Донбасі


За гроші, які виділив Кабмін України 28 жовтня, до кінця 2019 року мають побудувати житло в передмістях Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова

28 жовтня в Маріуполі Донецької області на виїзному засіданні Кабінет Міністрів України додатково виділив 300 млн грн на доступне житло для сімей, більшість із яких – переселенці й учасники АТО або операції Об’єднаних сил. Про це інформує сайт уряду.

«Ідеться про додаткові 300 млн грн, які до кінця 2019 року дозволять побудувати доступне житло у приміських районах Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова для приблизно 950 сімей, із яких 700 сімей внутрішньо переміщених осіб та приблизно 200 сімей учасників АТО/ООС», – ідеться в повідомленні.

У Кабміні зазначили, що станом на 28 жовтня в Україні враховано більше ніж 1,4 млн внутрішньо переміщених осіб. Статус учасника бойових дій в Україні одержали понад 369 тис. осіб, повідомляла Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, – з іншого.

У 2018 році на той момент міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш заявляв, що держава надає гроші на придбання житла для переселенців за умови, що другу половину суми виділить місцева влада.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска