Пятница, 2 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS
Пятница, 2 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Історії мирних: встигли врятувати тільки документи і тарілку
10:45, 15 ноября 2019

Історії мирних: встигли врятувати тільки документи і тарілку


Жили з чоловіком добре, виростили трьох дітей. Але коли почався збройний конфлікт, все пропало», – так починає розповідь про свої пригоди Тамара Підтинна з Широкиного.

Разом з чоловіком жінка похилого віку покинула рідне селище, від якого зараз залишилися одні руїни. Притулок знайшли в Маріуполі. Пенсіонерка згадує, як вперше лицем до лиця зіткнулася з реаліями бойових дій в серпні 2014 року.

«Ми вже знали про конфлікт, але думали, що нас не торкнеться. А 4 вересня розпочалися страшні обстріли, було багато поранених і загиблих. Все летіло і гриміло. Потім обстрілювали вдень і вночі. Тоді бігли до підвалу, де сиділи і тремтіли. Одного разу потрапили під обстріл снайперів – кулі летіли над головою», – розповідає Тамара Підтинна.

Внаслідок одного з обстрілів все майно подружжя згоріло. Вдалося врятувати тільки документи і одну тарілку. У такій ситуації порятунком стала допомога Ріната Ахметова. А переживання за втраченим витіснила одна-єдина думка: швидше б закінчився конфлікт і настав мир.

Історія Тамари Підтинної зафіксована і задокументована співробітниками Фонду Ріната Ахметова в рамках проекту «Рінат Ахметов – Допоможемо. Історії мирних«. Заходи, під час яких переселенці і жителі Донбасу зможуть розповісти свої історії, організовуватимуться і надалі.

Якщо ви теж хочете розповісти, що вам довелося пережити, пишіть на електронну пошту Фонду Ріната Ахметова з позначкою «Історії мирних«. Розкажіть, як конфлікт на сході України розділив ваше життя на до і після. Вашу історію дізнається весь світ. Бо в ній – історія всього Донбасу.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска