Інтернати незабаром будуть непотрібні в Україні і перепрофільовані

УКРАИНА

Міністерство соціальної політики України та Тернопільська обласна державна адміністрація уклали договір про співробітництво щодо реалізації на території області проекту «Модернизація системи соціальної підтримки населення України», з метою надання підтримки області у впровадженні Національної стратегії деінституціалізації догляду та виконання дітей та реформування інтернатної системи.


31-го липня 2020 року Міжвідомча робоча група з реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей Тернопольської ОДА в повному робочому складі зібралася і підбила підсумки своєї роботи.
Головною з тем розмови говорили про батьків у яких є можливість і які спроможні забрати своїх дітей з інтернатів, то вони мають це зробити. І певні досягнення в цьому є. Була проведена індивідуальна робота і майже по кожній дитині обговорювали таку можливість повернення до своїх родин і домашнього тепла. А якщо сім’ї були бідні, то шукали можливість їм фінансової допомоги, або працевлаштуванню батьків з метою повернення дітей в рідні оселі, враховуючи всі їх потреби . І якщо такі потреби були вирішені, то тоді комісія давала дозвіл батькам забирати дітей із інтернатів.


Були проведені ціла низька семінарів, тренінгив, круглих столів, де вивчали ці питання, обговорювали їх і знаходили відповіді. Національна стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки передбачає, що з 2020 року діти мають виховуватися виключно в умовах сім’ї або максимально наближенних до сімейних. І це питання має бути остаточно вирішено.
Більш детально про план заходів Ви можете поглянути https://ips.ligazakon.net/document/TR170108 Успіх реформ залежить від професійності команди і її консультантів, які доглядають, чи в правильному напрямку діє команда і чи в тій послідовності. Які інституції будуть залучені до співпраці та вивчення кращих практик інших країн і регіонів. Всі ці питання стоять на контролі у голови Тернопольської ОДА Труша Володимира Любомировича, який зацікавлений в успіху цієї справи.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …