Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ШАРС ДОПРАВИЛА НА ДОНБАС МЕДОБЛАДНАННЯ ТА РЕАГЕНТИ ОЧИСТКИ ВОДИ
10:44, 21 октября 2020

ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ШАРС ДОПРАВИЛА НА ДОНБАС МЕДОБЛАДНАННЯ ТА РЕАГЕНТИ ОЧИСТКИ ВОДИ


В період з 15 по 20 жовтня Швейцарське агентство розвитку та співробітництва (ШАРС) здійснило 12-ту гуманітарну місію на Схід України. У Донецькій та Луганській областях по обидва боки від лінії розмежування гуманітарну допомогу отримали 18 лікарень та комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу».

Транспортування гуманітарної допомоги через лінію дотику на тимчасово окуповані території (ТОТ) відбувалося через КПВВ «Новотроїцьке». Гуманітарну допомогу перевозили 23 вантажівки.

Серед гуманітарного вантажу були хімічні реагенти для очистки води та гідролізні установки для знезараження води різної потужності, що використовуватимуться на водоочисних станціях комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», яка забезпечує якісною питною водою майже 4 мільйони цивільних осіб в Донецькій області, що проживають на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованій.

Крім того, для забезпечення потреб медичних закладів, які розміщенні на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України доправлено медичне обладнання та засоби індивідуального захисту, а також тести для виявлення COVID-19.

Гуманітарну допомогу отримали чотири лікарні Луганської області, що розміщенні на підконтрольних Уряду України територіях: Станично-Луганське РТМО, КЗ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», КЗ «Щастинська міська лікарня Новоайдарівського району», КП «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Гуманітарна місія ШАРС на схід України проведена за сприяння і координації Мінреінтеграції.

У цьому році гуманітарна допомога східним українським регіонам від ШАРС склала приблизно 3,5 мільйонів  швейцарських франків, а загальна вага вантажу  – більше 362 тонни. Це найбільша гуманітарна допомога, яку ШАРС доправляла на Схід України за останні 6 років.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска