ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ШАРС ДОПРАВИЛА НА ДОНБАС МЕДОБЛАДНАННЯ ТА РЕАГЕНТИ ОЧИСТКИ ВОДИ

НОВОСТИ ВОСТОКА

В період з 15 по 20 жовтня Швейцарське агентство розвитку та співробітництва (ШАРС) здійснило 12-ту гуманітарну місію на Схід України. У Донецькій та Луганській областях по обидва боки від лінії розмежування гуманітарну допомогу отримали 18 лікарень та комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу».

Транспортування гуманітарної допомоги через лінію дотику на тимчасово окуповані території (ТОТ) відбувалося через КПВВ «Новотроїцьке». Гуманітарну допомогу перевозили 23 вантажівки.

Серед гуманітарного вантажу були хімічні реагенти для очистки води та гідролізні установки для знезараження води різної потужності, що використовуватимуться на водоочисних станціях комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», яка забезпечує якісною питною водою майже 4 мільйони цивільних осіб в Донецькій області, що проживають на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованій.

Крім того, для забезпечення потреб медичних закладів, які розміщенні на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України доправлено медичне обладнання та засоби індивідуального захисту, а також тести для виявлення COVID-19.

Гуманітарну допомогу отримали чотири лікарні Луганської області, що розміщенні на підконтрольних Уряду України територіях: Станично-Луганське РТМО, КЗ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», КЗ «Щастинська міська лікарня Новоайдарівського району», КП «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Гуманітарна місія ШАРС на схід України проведена за сприяння і координації Мінреінтеграції.

У цьому році гуманітарна допомога східним українським регіонам від ШАРС склала приблизно 3,5 мільйонів  швейцарських франків, а загальна вага вантажу  – більше 362 тонни. Це найбільша гуманітарна допомога, яку ШАРС доправляла на Схід України за останні 6 років.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …