ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ШАРС ДОПРАВИЛА НА ДОНБАС МЕДОБЛАДНАННЯ ТА РЕАГЕНТИ ОЧИСТКИ ВОДИ

НОВОСТИ ВОСТОКА

В період з 15 по 20 жовтня Швейцарське агентство розвитку та співробітництва (ШАРС) здійснило 12-ту гуманітарну місію на Схід України. У Донецькій та Луганській областях по обидва боки від лінії розмежування гуманітарну допомогу отримали 18 лікарень та комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу».

Транспортування гуманітарної допомоги через лінію дотику на тимчасово окуповані території (ТОТ) відбувалося через КПВВ «Новотроїцьке». Гуманітарну допомогу перевозили 23 вантажівки.

Серед гуманітарного вантажу були хімічні реагенти для очистки води та гідролізні установки для знезараження води різної потужності, що використовуватимуться на водоочисних станціях комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», яка забезпечує якісною питною водою майже 4 мільйони цивільних осіб в Донецькій області, що проживають на підконтрольній Уряду України території та тимчасово окупованій.

Крім того, для забезпечення потреб медичних закладів, які розміщенні на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України доправлено медичне обладнання та засоби індивідуального захисту, а також тести для виявлення COVID-19.

Гуманітарну допомогу отримали чотири лікарні Луганської області, що розміщенні на підконтрольних Уряду України територіях: Станично-Луганське РТМО, КЗ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», КЗ «Щастинська міська лікарня Новоайдарівського району», КП «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Гуманітарна місія ШАРС на схід України проведена за сприяння і координації Мінреінтеграції.

У цьому році гуманітарна допомога східним українським регіонам від ШАРС склала приблизно 3,5 мільйонів  швейцарських франків, а загальна вага вантажу  — більше 362 тонни. Це найбільша гуманітарна допомога, яку ШАРС доправляла на Схід України за останні 6 років.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …