«Гроші за роботу» для внутрішньо переміщених осіб від БФ «Карітас-Київ»

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Благодійний фонд «Карітас-Київ» продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам у рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022» в межах напрямку «Гроші за роботу».

На сьогоднішній день, враховуючи вересень, жовтень та листопад, таку допомогу отримало 48 осіб.

Напрямок «Гроші за роботу» функціонує з липня цього року. Протягом трьох місяців обрані бенефіціари можуть отримувати гроші на картку в межах напрямку «Гроші за роботу». Як правило, обирається 20 осіб на місяць.

– Наш фонд допомагає чималій кількості внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу та кошти для існування, – розповідає керівник проєкту БО «БФ Карітас-Київ» Олег Мисько. – До нас звертаються вимушені переселенці, які перебувають у складних життєвих обставинах та шукають роботу. І ми намагаємось їм допомогти в рамках проєкту. Залучаємо людей до соціально-значимих видів діяльності в «Карітас-Київ».

– Благодійний фонд «Карітас-Київ» мені дуже допоміг, коли я шукала роботу, – говорить переселенка з Маріуполя Алла Дяківнич. – Два роки я навчаюся в Міжнародному інституті глибинної психології в місті Києві. Спеціалізація за напрямком «Психоаналіз». На початку повномасштабної війни я залишилася без роботи в рідному місті і вимушена була тікати від війни. Коли шукала роботу, вирішила, що можу спробувати себе в іншій сфері діяльності, тобто бути практикуючим психоаналітиком. Це також, на мою думку, велика допомога людям, які опинилися у складному становищі і потребують моральної та психологічної підтримки. Крім цього, я надсилала своє резюме в різні Благодійні фонди в надії отримати роботу. Відгукнувся Благодійний фонд «Карітас-Київ». Там мене запросили взяти участь у програмі «Гроші за роботу». Я почала працювати адміністратором у фонді. До моїх обов’язків входило спілкування з людьми, реєстрація, відповіді на запитання та інше. За півтора місяці роботи на посаді я отримала кошти в рамках проєкту. Потім фонд запропонував мені залишитись на цій посаді і працювати надалі вже на постійній основі. Звичайно, я погодилася, адже робота мені приносить велике задоволення. Вона підтримує мій внутрішній ресурс, бо я маю можливість також допомагати людям. А це надає сили. Для мене важливо, що допомагати людям – це не означає щось робити за них, а, навпаки, допомогти знайти їм той ресурс, з яким вони самі піднімуться на ноги та будуть йти далі. Я щиро вдячна «Карітас-Київ», який також свого часу надав мені цей ресурс, що люди повірили в мене. Відтепер я працюю в команді справжніх професіоналів,– ділиться пані Алла.

Звернутися по допомогу можна за тел. 098-189-35-15 через Кризовий центр БФ «Карітас-Київ», подати заявку і чекати на дзвінок від консультанта.

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …