Среда, 7 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Громадська організація “Мир на долоні” запрошує активних жителів Житомирщини на Форум розвитку громадянського суспільства “Імунітет до ілюзій”
1:05, 09 декабря 2020

Громадська організація “Мир на долоні” запрошує активних жителів Житомирщини на Форум розвитку громадянського суспільства “Імунітет до ілюзій”


Громадська організація “Мир на долоні” запрошує небайдужих та активних жителів нашої області на Форум розвитку громадянського суспільства “Імунітет до ілюзій”.
Вперше
Цьогорічний ІХ Форум пройде 17 грудня у форматі всеукраїнського онлайн телемарафону. Більшість активностей буде відбуватися онлайн. А отже кожен охочий має можливість долучитися до масштабної події, не виходячи з дому.
25 комунікативних майданчиків (всі області та Крим) сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє згуртованість перед кризою невизначеності.


Усі трансляції відбуватимуться на онлайн платформі, доступ до яких ви матимете лише після реєстрації тут
https://forum.ednannia.ua/

На платформі ви також зможете:
стежити за програмою, спікерами та новинами – інформація постійно наповнюється;
переглядати усі трансляції Форуму та ставити питання спікерам.
Кожен регіональний партнер представить свою тему та програму. Наша команда представлятиме Житомирську область. Детальніше про програму читайте згодом.
Регіональні події Форуму організовуються ГО «Мир на долоні» у межах “Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується @ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
До зустрічі!

Подія у фб

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска