Где чаще всего остаются жить переселенцы из Донбасса: Динамика миграции

НОВОСТИ ВОСТОКА

В Украине число зарегистрированных переселенцев по состоянию на март уменьшилось на 147 тыс. 590 человек и составило в целом 1 млн 364 тыс. 713 человека. Наибольшее количество внутренне перемещенных лиц (ВПЛ), проживает в Донецкой области, передает «Слово і Діло».

Так, Донецкая область по-прежнему является лидером по количеству переселенцев, здесь живут 487,5 тыс. ВПЛ. В Луганской области почти вдвое меньше – 269,7 тыс. человек. В Киеве насчитывается 141,2 тыс. внутренне перемещенных лиц.

В то же время, в западную часть Украины переселенцы едут не очень охотно. Во Львовской области их 10,5 тыс. человек, в Тернопольской, Ивано-Франковской и Закарпатской областях – около 3 тыс.

По состоянию на март количество зарегистрированных переселенцев уменьшилась на 147,6 тыс. человек, больше всего это коснулось Донетчины и столицы. Меньше всего ВПЛ снялись с регистрации в Черновицкой области.

Кроме того, за январь этого года государство предоставило переселенцам 256,3 млн грн материальной помощи для покрытия расходов на проживание и оплату жилищно-коммунальных услуг. В январе 2018 года эта сумма составила 226,4 млн грн.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …