ФРАНЦУЗЬКІ КОМПАНІЇ ЗАЦІКАВЛЕНІ В РЕКОНСТРУКЦІЇ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛУГАНЩИНА

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України провело переговори з французькою делегацією щодо реалізації проєктів реконструкції мереж водопостачання в Луганській області, зокрема в місті Попасна.

Міністерство з питань реінтеграції ТОТ України представляв заступник міністра Давид Макар‘ян.Французьку сторону очолив економічний радник Посольства Франції в Україні Жан-Жак Гійодо. Він повідомив про підтримку Французькою Республікою дій України щодо розвитку Донецької та Луганської областей України.

Сторони звернули увагу на важливість відновлення та модернізації об’єктів водопостачання регіону, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, в результаті чого місцеве населення позбавлене якісної питної води, і навколишнє природнє середовище зазнає негативного екологічного впливу.

Шість французьких компаній Stereau, Razel, Vinci, Eiffage, Civipol та Egis були відібрані Міністерством економіки та фінансів Франції для участі у другому етапі конкурсу з відбору потенційних компаній-виконавців проєктів.

«Ці компанії мають досвід роботи в Україні, а також мають успішно реалізовані проєкти будівництва об’єктів водопостачання в Європі та за її межами. За результатами нашої зустрічі французькі компанії висловили підтримку Україні та виявили зацікавленість щодо участі в проєктах реконструкції та модернізації об’єктів водопостачання Донбасу», — наголосив Давид Макар‘ян.

Наступний етап – відвідування об’єктів реконструкції, в тому числі — комплекс Західної фільтрувальної станції КП «Попаснянський районний водоканал». Під час візиту, який відбудеться вже днями,  французькі спеціалісти матимуть можливість очно оглянути потужності  об’єктів у Луганській області, що  будуть модернізуватися у рамках проєктів. Також вони зможуть ознайомитись  з технічною документацією.

Раніше Мінреінтеграції почало реалізацію з Францією проєкту з модернізації системи питного водопостачання у місті Маріуполь. Цей проект повністю фінансується шляхом надання пільгового кредиту, сума якого сягає 64 млн євро. Кредит надається на строк 30 років, відсоткова ставка складає 0,08% річних, а пільговий період становить 10 років. Проект дозволить місту Маріуполь модернізувати систему надання житлово-комунальних послуг, що мають життєве важливе значення для населення, забезпечивши мешканців стабільним водопостачанням  і якісної питною водою, що відповідає міжнародним нормам (норми ЄС та ВООЗ).

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …