ФРАНЦУЗЬКІ КОМПАНІЇ ЗАЦІКАВЛЕНІ В РЕКОНСТРУКЦІЇ СИСТЕМИ ВОДОПОСТАЧАННЯ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛУГАНЩИНА

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України провело переговори з французькою делегацією щодо реалізації проєктів реконструкції мереж водопостачання в Луганській області, зокрема в місті Попасна.

Міністерство з питань реінтеграції ТОТ України представляв заступник міністра Давид Макар‘ян.Французьку сторону очолив економічний радник Посольства Франції в Україні Жан-Жак Гійодо. Він повідомив про підтримку Французькою Республікою дій України щодо розвитку Донецької та Луганської областей України.

Сторони звернули увагу на важливість відновлення та модернізації об’єктів водопостачання регіону, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, в результаті чого місцеве населення позбавлене якісної питної води, і навколишнє природнє середовище зазнає негативного екологічного впливу.

Шість французьких компаній Stereau, Razel, Vinci, Eiffage, Civipol та Egis були відібрані Міністерством економіки та фінансів Франції для участі у другому етапі конкурсу з відбору потенційних компаній-виконавців проєктів.

«Ці компанії мають досвід роботи в Україні, а також мають успішно реалізовані проєкти будівництва об’єктів водопостачання в Європі та за її межами. За результатами нашої зустрічі французькі компанії висловили підтримку Україні та виявили зацікавленість щодо участі в проєктах реконструкції та модернізації об’єктів водопостачання Донбасу», — наголосив Давид Макар‘ян.

Наступний етап – відвідування об’єктів реконструкції, в тому числі — комплекс Західної фільтрувальної станції КП «Попаснянський районний водоканал». Під час візиту, який відбудеться вже днями,  французькі спеціалісти матимуть можливість очно оглянути потужності  об’єктів у Луганській області, що  будуть модернізуватися у рамках проєктів. Також вони зможуть ознайомитись  з технічною документацією.

Раніше Мінреінтеграції почало реалізацію з Францією проєкту з модернізації системи питного водопостачання у місті Маріуполь. Цей проект повністю фінансується шляхом надання пільгового кредиту, сума якого сягає 64 млн євро. Кредит надається на строк 30 років, відсоткова ставка складає 0,08% річних, а пільговий період становить 10 років. Проект дозволить місту Маріуполь модернізувати систему надання житлово-комунальних послуг, що мають життєве важливе значення для населення, забезпечивши мешканців стабільним водопостачанням  і якісної питною водою, що відповідає міжнародним нормам (норми ЄС та ВООЗ).

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …