Пятница, 2 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Форум «Схід можливостей» пройде у Донецькій області 15 грудня
10:52, 09 декабря 2020

Форум «Схід можливостей» пройде у Донецькій області 15 грудня


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Мінреінтеграції) 15 грудня 2020 проведе у Донецькій області Форум «Схід можливостей».

Мета форуму – інформування мешканців Донеччини і Луганщини про найбільш успішні проєкти, які були реалізовані в Донецькій та Луганській областях протягом останнього часу за підтримки донорських організацій, налагодження взаємодію з представниками місцевих громад, які живуть на підконтрольній, спілкування з мешканцями областей та з керівниками територіальних громад Донецької області, Луганської області.

15 грудня 2020 року форум проходитиме у місті Краматорськ в рамках проєкту Демократичне врядування у Східній Україні (DG East) USAID Ukraine – USAID Україна за фінансової та технічної підтримки Агентства США міжнародного розвитку (USAID). Онлайн-трансляція форуму відбуватиметься на сайті та ютюб-каналі Антикризовий медіа-центр: https://acmc.com.ua/

Під час форуму, 15 грудня 2020 з 12:00 до 13:30, відбудеться онлайн-пресконференція та «пряма лінія» з жителями областей. На запитання у прямому ефірі з трансляцією на офіційній сторінці Мінреінтеграції у Фейсбук (https://m.facebook.com/MinReintegration/ ), відповідатимуть Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Надіслати свої питання спікерам мешканці і представники ЗМІ вже зараз можуть через чат-бот у Viber, Telegram та мессенджері Фейсбук: https://shid.customer.smartsender.eu/lp/D4ajLVMm. Разом із питаннями журналіст обов‘язково має зазначити своє ім’я та назву видання.

16 грудня, за участі Олексія Резнікова, буде відкрито багатофункціональний сервісний центр на КПВВ «Новотроїцьке» Донецької області, який споруджується за аналогом відкритого 10 жовтня сервісного центру у місті Щастя Луганської області. Після відкриття центру у Новотроїцькому, о 12:00 на КПВВ відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ. Акредитуватися на який можна за телефоном 099 708 87 20. Контактна особа – Масюченко Надія.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска