Воскресенье, 26 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 26 марта 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 родин-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» 
2:01, 04 февраля 2023

Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 родин-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» 


Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів черговий, 14 етап відбору учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». За його результатами 500 переможців матимуть змогу отримати житлові кредити на вигідних умовах. 

«Продовжуємо реалізовувати проєкт, завдяки якому внутрішні переселенці, які втратили свої домівки через збройну агресію росії, зможуть придбати житло на пільгових умовах. Вдячні Уряду Німеччини за фінансування цієї Програми, який надав ґрант через Кредитну установу для відбудови KfW», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Процедура чергового відбору переможців з-поміж кандидатів не змінилась. Було використано метод випадкового вибору із застосуванням програмного забезпечення, запропонованого Міжнародним Імплементаційним консультантом (IPC GmbH) та погодженого KfW.

Вже завтра регіональні управління Держмолодьжитла повідомлять переможців про необхідність подання документів, визначених відповідним Порядком.

Перелік переможців відбору буде опубліковано на офіційному вебсайті Держмолодьжитла і сайтах його регіональних управлінь.

Нагадаємо, 1 листопада Фонд Держмолодьжитло провів 13 відбір учасників Програми, які зможуть отримати іпотечний кредит під 3 % річних.

Наразі вже понад 500 родин із внутрішньо переміщених осіб оформили пільговий кредит для придбання власного житла. 

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска