Естонська рада відкриває реєстрації для отримання готівки на необхідні легкі ремонтні роботи — 56 тисяч грн

ЛУГАНЩИНА

Алгоритм дій та правила отримання фінансування: зареєструватися за посиланням.

У формі необхідно вказати дані громадян, які постраждали від війни, а також прикріпити фото руйнувань (вибиті або розбиті вікна, двері тощо). Далі технічні фахівці Естонської ради у справах біженців ухвалять рішення щодо надання коштів.

Кошти нараховуються на банківську картку громадянина (за наданим IBAN) двома траншами: перший транш – сума у розмірі 18750 грн, другий – сума у розмірі 37500 грн.

Після отримання першого траншу протягом одного-двох тижнів необхідно надати чеки, квитанції чи акт виконаних робіт, що підтверджує використання коштів на придбання будівельних матеріалів або залучення спеціалістів-ремонтників.

Необхідно витратити всі надані кошти (можна трохи більше, але не менше за виділену суму).

Другий транш видається після отримання та верифікації чеків чи інших документів.

Використовувати ці гроші потрібно за тими самими умовами, що й для першого траншу.

Обов’язково використати кошти протягом найближчих двох-трьох тижнів з моменту надходження фінансової допомоги: у магазинах з будівельними матеріалами, а також для залучення технічних фахівців та будівельників.

Після завершення ремонтних робіт одержувач траншу має допустити представників Естонської ради у справах біженців у домоволодіння для перевірки, що отримані кошти використано саме на відновлювальні роботи.

Зареєструватися можуть усі категорії населення, але допомогу надається найвразливішим.

Наразі програма діє у окремих громадах Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської Харківської, Херсонської областей.

Реєстрація на отримання фінансової допомоги доступна за посиланням: https://1ll.ink/ffp3u.

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …