Дощ, сніг, поривчастий вітер, різке падіння тиску, низька температура

КИЕВЩИНА

7 квітня, в православне Благовіщення, в Україні буде неспокійна погода, прохолодно, в Карпатах до -9 °С вночі.

Активний холодний фронт циклону з Скандинавії продовжує господарювати в Україні, знижуючи температуру повітря в деяких регіонах до мінусових значень. Мокрий сніг та сніг з дощем призведе до ускладнення ситуації на дорогах. Під час опадів можливе посилення поривів вітру. Атмосферний тиск на всій території України, крім високогір’я, буде низьким.

Метеозалежні люди 7 квітня через негоду і зниження тиску можуть відчувати сонливість, головний біль, дратівливість.

Найтепліше на православне Благовіщення буде у південній та східній частині України, але дощ очікується і в цьому регіоні. За прогнозом Синоптика нічна температура на півдні та сході країни +5 …+7 °С, вдень повітря прогріється до +14 °С, у Луганській та Донецькій областях  — до +18 °С.

У західній Україні 7 квітня вночі морозно, 0 …-3 °С. Вдень складна погодна ситуація: сніг, сніг з дощем, налипання мокрого снігу, пориви вітру, температура +4 … +8 °С, переважно хмарно.

У Карпатах на Благовіщення вночі очікується мороз до -9 °С, вдень 1-2 градуси нижче нуля. Пройде невеликий сніг. Сніголавинна ситуація в Івано-Франківській та Львівській областях залишається небезпечною через снігопади.

У Буковелі 7 квітня справжня зимова погода: температура -7…-1 °С, сніг, часом слабкий вітер змінних напрямків.

У північній та центральній частині країни вдень від 4 до 9 градусів тепла, невеликий дощ, який може переходити у мокрий сніг, вітер слабкий до помірного. Нічна температура від 1 до 3 градусів тепла.

У Києві на Благовіщення хмарно, протягом дня періодично підсипатиме снігом, який час від часу може переходити у холодний дощ. Температура повітря від +2 °С вночі до +6 °С вдень.

Запам’ятаємо народну прикмету: «Яка погода на Благовіщення, таким буде погода на Великдень».

Дождь, снег, порывистый ветер, резкое падение давления, снижение температуры

7 апреля, в православное Благовещенье, в Украине будет неспокойная погода, довольно холодно, в Карпатах до -9 °С ночью.

Активный холодный фронт циклона из Скандинавии продолжает хозяйничать в Украине, снижая температуру воздуха в некоторых регионах до минусовых значений. Мокрый снег и снег с дождем в эти дни усложнит движение на дорогах. Во время осадков есть вероятность усиления порывов ветра. Атмосферное давление на всей территории Украины, кроме высокогорья, будет низким.

7 апреля метеозависимые люди из-за непогоды и снижения давления могут чувствовать сонливость, головную боль, раздражительность.

Теплее всего на православное Благовещенье будет на юге и востоке Украины, но дождь ожидается и в этом регионе. По прогнозу Синоптика ночная температура в южной и восточной части страны  +5…+7 °С, днем воздух прогреется до +14 °С, в Луганской и Донецкой областях до +18 °С.

В западной Украине 7 апреля ночью очень холодно, 0…-3. Днем — сложная погодная ситуация: снег, снег с дождем, налипание мокрого снега, порывы ветра, температура +4…+8 °С при переменной облачности.

В Карпатах на Благовещенье ночью ожидается мороз до -9 °С, днем 1-2 градуса ниже нуля. Пройдет мелкий снег. Снеголавинная ситуация в Ивано-Франковской и Львовской областях остается опасной из-за снегопадов.

В Буковеле 7 апреля по-настоящему зимняя погода: температура -1…-7, снег, слабый ветер переменных направлений.

В северной и центральной части страны днем от 4 до 9 градусов тепла, мелкий дождь, переходящий в дождь со снегом, ветер слабый до умеренного. Ночная температура от 1 до 3 градусов тепла.

В Киеве на Благовещенье пасмурно, в течение дня будет идти мелкий снег, переходящий в холодный дождь. Температура воздуха от +2 °С ночью до +6 °С днем.

Запомним народную примету о погоде на Благовещенье: «Какая погода на Благовещенье, такой и будет погода на Пасху».

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …