Дощ, сніг, поривчастий вітер, різке падіння тиску, низька температура

КИЕВЩИНА

7 квітня, в православне Благовіщення, в Україні буде неспокійна погода, прохолодно, в Карпатах до -9 °С вночі.

Активний холодний фронт циклону з Скандинавії продовжує господарювати в Україні, знижуючи температуру повітря в деяких регіонах до мінусових значень. Мокрий сніг та сніг з дощем призведе до ускладнення ситуації на дорогах. Під час опадів можливе посилення поривів вітру. Атмосферний тиск на всій території України, крім високогір’я, буде низьким.

Метеозалежні люди 7 квітня через негоду і зниження тиску можуть відчувати сонливість, головний біль, дратівливість.

Найтепліше на православне Благовіщення буде у південній та східній частині України, але дощ очікується і в цьому регіоні. За прогнозом Синоптика нічна температура на півдні та сході країни +5 …+7 °С, вдень повітря прогріється до +14 °С, у Луганській та Донецькій областях  — до +18 °С.

У західній Україні 7 квітня вночі морозно, 0 …-3 °С. Вдень складна погодна ситуація: сніг, сніг з дощем, налипання мокрого снігу, пориви вітру, температура +4 … +8 °С, переважно хмарно.

У Карпатах на Благовіщення вночі очікується мороз до -9 °С, вдень 1-2 градуси нижче нуля. Пройде невеликий сніг. Сніголавинна ситуація в Івано-Франківській та Львівській областях залишається небезпечною через снігопади.

У Буковелі 7 квітня справжня зимова погода: температура -7…-1 °С, сніг, часом слабкий вітер змінних напрямків.

У північній та центральній частині країни вдень від 4 до 9 градусів тепла, невеликий дощ, який може переходити у мокрий сніг, вітер слабкий до помірного. Нічна температура від 1 до 3 градусів тепла.

У Києві на Благовіщення хмарно, протягом дня періодично підсипатиме снігом, який час від часу може переходити у холодний дощ. Температура повітря від +2 °С вночі до +6 °С вдень.

Запам’ятаємо народну прикмету: «Яка погода на Благовіщення, таким буде погода на Великдень».

Дождь, снег, порывистый ветер, резкое падение давления, снижение температуры

7 апреля, в православное Благовещенье, в Украине будет неспокойная погода, довольно холодно, в Карпатах до -9 °С ночью.

Активный холодный фронт циклона из Скандинавии продолжает хозяйничать в Украине, снижая температуру воздуха в некоторых регионах до минусовых значений. Мокрый снег и снег с дождем в эти дни усложнит движение на дорогах. Во время осадков есть вероятность усиления порывов ветра. Атмосферное давление на всей территории Украины, кроме высокогорья, будет низким.

7 апреля метеозависимые люди из-за непогоды и снижения давления могут чувствовать сонливость, головную боль, раздражительность.

Теплее всего на православное Благовещенье будет на юге и востоке Украины, но дождь ожидается и в этом регионе. По прогнозу Синоптика ночная температура в южной и восточной части страны  +5…+7 °С, днем воздух прогреется до +14 °С, в Луганской и Донецкой областях до +18 °С.

В западной Украине 7 апреля ночью очень холодно, 0…-3. Днем — сложная погодная ситуация: снег, снег с дождем, налипание мокрого снега, порывы ветра, температура +4…+8 °С при переменной облачности.

В Карпатах на Благовещенье ночью ожидается мороз до -9 °С, днем 1-2 градуса ниже нуля. Пройдет мелкий снег. Снеголавинная ситуация в Ивано-Франковской и Львовской областях остается опасной из-за снегопадов.

В Буковеле 7 апреля по-настоящему зимняя погода: температура -1…-7, снег, слабый ветер переменных направлений.

В северной и центральной части страны днем от 4 до 9 градусов тепла, мелкий дождь, переходящий в дождь со снегом, ветер слабый до умеренного. Ночная температура от 1 до 3 градусов тепла.

В Киеве на Благовещенье пасмурно, в течение дня будет идти мелкий снег, переходящий в холодный дождь. Температура воздуха от +2 °С ночью до +6 °С днем.

Запомним народную примету о погоде на Благовещенье: «Какая погода на Благовещенье, такой и будет погода на Пасху».

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …