Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Дітей АТОвців та переселенців запрошують на виставу-мюзикл
10:44, 21 февраля 2020

Дітей АТОвців та переселенців запрошують на виставу-мюзикл


Давні легенди, неймовірні морські істоти та захопливі пригоди. Дітей учасників АТО та переселенців запрошують до Театру драми та комедії на музичну виставу.

22 лютого там покажуть яскравий мюзикл «Моана – легенда океану». Про це повідомили в Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

«Організовуємо для наших захисників цікаве дозвілля. Влаштовуємо майстер-класи, кіносеанси, катання на ковзанах та походи до театрів міста. Цього разу спільно з нашими друзями, дитячим театром «Золотий ключик», запрошуємо учасників АТО/ООС та переселенців із родинами цікаво провести суботній день та завітати на яскраву виставу-мюзикл. Вхід вільний за попередньою реєстрацією», – сказала начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Маленька Моана – донька вождя одного з невеличких племен. Вона мешкає на райському острові, але мріє побувати за рифами. Дівчинка відправляється у захопливу подорож, під час якої їй доведеться спуститися в океанські глибини, зустрітися із морськими чудовиськами та врятувати свій народ.

Щоб потрапити на виставу, слід заповнити онлайн-форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoRAQY_BiuWR2_zkiVaufJgbQINGHQVyS3VCrIUBGYBim_Ig/viewform

Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 97, Театр драми та комедії. Початок 22 лютого от 11:00.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска