Дітей АТОвців та переселенців запрошують на виставу-мюзикл

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА

Давні легенди, неймовірні морські істоти та захопливі пригоди. Дітей учасників АТО та переселенців запрошують до Театру драми та комедії на музичну виставу.

22 лютого там покажуть яскравий мюзикл «Моана – легенда океану». Про це повідомили в Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

«Організовуємо для наших захисників цікаве дозвілля. Влаштовуємо майстер-класи, кіносеанси, катання на ковзанах та походи до театрів міста. Цього разу спільно з нашими друзями, дитячим театром «Золотий ключик», запрошуємо учасників АТО/ООС та переселенців із родинами цікаво провести суботній день та завітати на яскраву виставу-мюзикл. Вхід вільний за попередньою реєстрацією», – сказала начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Маленька Моана – донька вождя одного з невеличких племен. Вона мешкає на райському острові, але мріє побувати за рифами. Дівчинка відправляється у захопливу подорож, під час якої їй доведеться спуститися в океанські глибини, зустрітися із морськими чудовиськами та врятувати свій народ.

Щоб потрапити на виставу, слід заповнити онлайн-форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoRAQY_BiuWR2_zkiVaufJgbQINGHQVyS3VCrIUBGYBim_Ig/viewform

Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 97, Театр драми та комедії. Початок 22 лютого от 11:00.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …