Дітей АТОвців та переселенців запрошують на виставу-мюзикл

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА

Давні легенди, неймовірні морські істоти та захопливі пригоди. Дітей учасників АТО та переселенців запрошують до Театру драми та комедії на музичну виставу.

22 лютого там покажуть яскравий мюзикл «Моана – легенда океану». Про це повідомили в Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

«Організовуємо для наших захисників цікаве дозвілля. Влаштовуємо майстер-класи, кіносеанси, катання на ковзанах та походи до театрів міста. Цього разу спільно з нашими друзями, дитячим театром «Золотий ключик», запрошуємо учасників АТО/ООС та переселенців із родинами цікаво провести суботній день та завітати на яскраву виставу-мюзикл. Вхід вільний за попередньою реєстрацією», – сказала начальниця управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Маленька Моана – донька вождя одного з невеличких племен. Вона мешкає на райському острові, але мріє побувати за рифами. Дівчинка відправляється у захопливу подорож, під час якої їй доведеться спуститися в океанські глибини, зустрітися із морськими чудовиськами та врятувати свій народ.

Щоб потрапити на виставу, слід заповнити онлайн-форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoRAQY_BiuWR2_zkiVaufJgbQINGHQVyS3VCrIUBGYBim_Ig/viewform

Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 97, Театр драми та комедії. Початок 22 лютого от 11:00.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes