Діалог заради єдності — чи готова Україна?

Курсы для переселенцев

18 березня 2021, об 11:00 в пресцентрі ІА «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться пресконференція на тему: “Діалог заради єдності — чи готова Україна?” Підсумки та результати роботи проєкту “DIAL U”.

Відтак, в рамках проєкту були проведені консультації із представниками громад Херсонщини, Житомирщини та Вінниччини. Учасникам дискусії було запропоновано дві теми для обговорення: 1) ставлення громадян до засад державної реінтеграційної політики, викладеної в проекті Закону України “Про державну політику перехідного періоду”; 2) реінтеграція ветеранів АТО/ООС у свої громади.

Експертами проєкту було також проведено опитування учасників круглих столів. Анкета із 20 питань була присвячена питанням реінтеграції тимчасово окупованих територій, положенням проекту закону “Про державну політику перехідного періоду” та можливим способам соціальної включеності ветеранів АТО/ООС в життя своїх громад.

Під час прес-конференції експерти проєкту презентують підготовлений аналітичний звіт та результати проведеного опитування та обговорять отримані результати з основними стейкхолдерами: Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством у справах ветеранів України.

Учасники:

Ігор Яременко — заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

Ігор Безкоровайний — заступник міністерки у справах ветеранів України;

експерти проєкту “Діалог заради єдності “DIAL U”:

Євген Радченко – юрист, фахівець з виборчого права України;

Світлана Кашенець — радниця Міністерки у справах ветеранів України та координаторка освітніх проектів БО “БФ “Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну”;

від ГО “Центр розвитку людського капіталу”:

Лана Зеркаль — засновниця ГО, українська дипломатка, заслужений юрист України, радниця голови правління групи “Нафтогаз Україна”;

Від авторського колективу тексту проєкту закона «Про державну політику перехідного періоду»: Богдан Чумак — радник Віцепрем‘єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Довідково. ГО “Центр розвитку людського капіталу” за підтримки Фонду місцевих ініціатив посольства Канади реалізує проєкт “DIAL U — діалог заради єдності”. Проект був розроблений з метою створення ефективного майданчика для діалогу між українським громадянським суспільством та органами центральної влади, свідомої участі громад та громадян в ухваленні рішень, а також можливості отримати зворотній зв’язок та досягти консенсусу для формування національного порядку денного щодо військового конфлікту на Сході та збройної агресії Російської федерації. В результаті проведених публічних обговорень було здійснено аналіз суспільної думки та підготовлено рекомендації для Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерства у справах ветеранів України для подальшої розробки загальнонаціональних стратегічних документів та планування роз’яснювальної інформаційної кампанії.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com; info.ngo.chc@gmail.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу:

https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …