Четверг, 6 октября 2022   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 6 октября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Держмолодьжитло планує за 3-5 років забезпечити доступним житлом 50 тисяч сімей
11:08, 04 февраля 2020

Держмолодьжитло планує за 3-5 років забезпечити доступним житлом 50 тисяч сімей


Держфонд сприяння молодіжнму житловому будівництву у 2020 році планує створити електронний кабінет клієнта, а за 3-5 років — забезпечити доступним житлом не менше 50 тисяч сімей.

Про це заявив голова правління фонду Сергій Комнатний під час презентації звіту про роботу фонду, передає «Інтерфакс-Україна».

«За дорученням прем’єр-міністра була створена робоча група під керівництвом міністра економіки, і зараз ми працюємо над концепцією комплексної державної житлової програми.

Ми сподіваємося, що в найближчі кілька тижнів зможемо прийняти концепцію і після неї — комплексну програму забезпечення житлом окремих категорій громадян», — сказав Комнатний.

«Ми ставимо собі амбітну мету: за три-п’ять років забезпечити доступним житлом не менше 50 тис сімей за допомогою різних фінансово-кредитних механізмів», — додав він.

За його словами, програма передбачає узагальнення всіх існуючих в країні механізмів забезпечення житлом, вибір найоптимальніших, чітке визначення виконавців та джерел фінансування програм.

Також Держмолодьжитло планує розробити електронний кабінет для клієнтів.

«Ми хочемо створити електронний кабінет клієнта, де він з моменту подачі заявки до останнього платежу по кредиту зможе спілкуватися з представниками Фонду в онлайн режимі. Сподіваюся, в наступному році ми зможемо досягти цієї амбітної мети.

Це спростить для громадян можливість участі в програмах, а також знищить можливі корупційні ризики», — розповів голова правління фонду.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска