ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛО, МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ І KFW ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ВПО

НОВОСТИ ВОСТОКА

Держмолодьжитло залучено до проекту KfW «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» у рамках фінансового співробітництва Німеччини та України. На засіданні Уряду України 16 листопада схвалено проект тристоронньої Грантової та Проектної Угоди між Кабінетом Міністрів України, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та банком KfW, Франкфурт-на-Майні про надання грантових коштів у рамках німецького фінансового співробітництва з Україною. Угоду схвалено Розпорядженням Уряду №1437-р від 16.11.2020 р.

Це важливий етап виконання Угоди про фінансове співробітництво, підписаної 3 червня 2020 року між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Наразі Угода знаходиться у Верховній Раді України і набуде чинності після ратифікації.

Грантова і Проектна Угода, яка буде підписана між Кабінетом Міністрів України в особі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та KfW, передбачає надання гранту в сумі 25,5 млн євро. для реалізації проекту з кредитування внутрішньо переміщених осіб для придбання житла.

Конкретні умови реалізації проекту буде визначено в окремих угодах, які будуть укладені Держмолодьжитлом з KfWта Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Довідка. KfW (нім. Kreditanstalt für Wiederaufbau — Кредитна Установа для Відбудови) — німецький державний банк розвитку зі штаб-квартирою у Франкфурті-на-Майні. Заснований 1948 р. банк сьогодні є третім за величиною активів банком ФРН. За дорученням німецького уряду банк фінансує програми розвитку, є одним із провідних банків розвитку у світі, зокрема, активно працює з українською стороною. 80% акцій KfW належать Федеральному уряду ФРН, 20% – федеральним землям ФРН.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …