Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Де шукати інформацію українцям за кордоном?
1:59, 26 мая 2022

Де шукати інформацію українцям за кордоном?


Зібрана та упорядкована волонтерами Goodacity інформація допомагає тим українцям, котрі з початком війни змушені були переїхати за кордон, на сайті зібрані усі корисні контакти та актуальні новини.

Волонтери із українського простору добра Goodacity створили вебсайт для українців за кордоном, на якому можуть знайти допомогу всі, хто був змушений шукати безпечного притулку за межами України. На сайті – інформація про п’ятнадцять країн Європи, які гостинно приймають наших земляків: Польщу, Німеччину, Австрію, Латвію, Литву, Естонію, Італію, Іспанію, Францію та ін. Корисні контакти, актуальні новини та роз’яснення з офіційних джерел, ФБ-групи та телеграм-канали допомоги – для тих, хто зараз за кордоном і потребує інформації щодо прихистку, пошуку роботи, оформлення документів та медичної допомоги.

«Ми й далі продовжуватимемо збирати контент, який допоможе усім українцям за кордоном, а усіх читачів попросимо ділитися посиланням та розповідати про нього тим, кому він може стати у нагоді, – зазначають волонтери Goodacity. – Якщо ви хочете допомогти проєкту, знаєте корисну та перевірену інформацію, яка буде в нагоді нашим землякам за кордоном, напишіть нам через форму на сайті. Приєднуйтеся – і ми разом створимо корисний та потрібний ресурс із актуальною інформацією для допомоги українцям»!

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска