Суббота, 25 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
Де на Київщині відкриють модульні містечка та хто має право туди заселятися
1:49, 30 июня 2022

Де на Київщині відкриють модульні містечка та хто має право туди заселятися


Київська військова адміністрація відповіла на найпоширеніші питання. Подробиці читайте в Інформатор Гроші.

Найближчим часом планують відкрити модульні містечка у смт. Гостомель, смт. Макарів, селі Кухарі Вишгородського району. Також розглядаються для встановлення модулів в селищах Димер, Велика Димерка та в селі Дмитрівка Бучанського району. Про це йдеться у повідомленні військової адміністрації у телеграм.

ЩО ТАКЕ «МОДУЛЬНЕ МІСТЕЧКО» 

Це тимчасове житло, де є кімнати для проживання, гігієни (туалет/душ), харчування (кухня та їдальня). Будиночки забезпечені  освітленням, системою обігріву, водопостачанням, а також необхідними меблями та обладнанням.

ДЕ ВОНИ РОЗТАШОВАНІ

Модульні містечка вже встановлені в:

  • Бородянці на центральному стадіоні. Містечко складається з 88 кімнат з можливістю розміщення 88 сімей (з розрахунком 4 людини на одну кімнату). Наразі заселення майже завершено.
  • Бучі на території паркінгу ТЦ «Варшавський» і території школи №3. По 88 модулів на кожній локації. Наразі заселення продовжується.

ЯК ЗАСЕЛИТИСЯ

За інформацією Київської ОВА, порядок заселення визначає місцева влада. Наприклад, у Бучі першочергове право на тимчасове проживання мають:

  • багатодітні сім’ї;
  • сім’ї з неповнолітніми дітьми;
  • люди з інвалідністю I та II групи;
  • учасники бойових дій;
  • люди з інвалідністю внаслідок війни, особи, зазначені частиною першою статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

«В будь-якому випадку, мешканці, які втратили житло та потребують тимчасового розміщення, мають звертатись до виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради (жителям Гостомельської територіальної громади – до Гостомельської селищної військової адміністрації)», — йдеться у повідомленні.

Прочитати про те, що модульне містечко в Бучі будує компанія білорусів, можна за посиланням

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска