Среда, 7 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Чому карантинні обмеження на лінії розмежування на Донбасі не послаблюють – пояснення Держприкордонслужби
7:35, 12 мая 2020

Чому карантинні обмеження на лінії розмежування на Донбасі не послаблюють – пояснення Держприкордонслужби


У Державній прикордонній службі прокоментували повідомлення уряду про орієнтовну дату закінчення карантину 22 травня. Вони повідомили, як зніматимуться обмеження, запроваджені на лінії розмежування.

Тимчасові обмеження на перетин лінії розмежування на Донбасі залишаються в силі до окремого наказу командувача ООС.
Про це у понеділок, 11 травня, повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

Заборону перетинати лінію розмежування між контрольованими урядом України територіями і ОРДЛО не скасують разом із карантином. Для відкриття переходів на пунктах пропуску потрібен окремий наказ командувача Об’єднаними силами, – говориться у повідомленні.

Як і раніше з моменту запровадження заборони, перетнути лінію розмежування дозволятимуть лише відповідно до окремих розпоряджень командувача ОС. Такі розпорядження видають у зв’язку з вагомими причинами гуманітарного характеру та критичними життєвими обставинами.

За повідомленням пресслужби, із 22 березня командувач Об’єднаних сил видав 283 такі дозволи. Однак дозвіл не гарантує, що людина зможе перейти в зону ОРДЛО. Більш як 20 людей проросійські бойовики завертали у “сіру зону”, і українським прикордонникам доводилося допомагати цим людям повернутися на контрольовані Україною території.

Джерело

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска