Чому карантинні обмеження на лінії розмежування на Донбасі не послаблюють — пояснення Держприкордонслужби

Документы

У Державній прикордонній службі прокоментували повідомлення уряду про орієнтовну дату закінчення карантину 22 травня. Вони повідомили, як зніматимуться обмеження, запроваджені на лінії розмежування.

Тимчасові обмеження на перетин лінії розмежування на Донбасі залишаються в силі до окремого наказу командувача ООС.
Про це у понеділок, 11 травня, повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

Заборону перетинати лінію розмежування між контрольованими урядом України територіями і ОРДЛО не скасують разом із карантином. Для відкриття переходів на пунктах пропуску потрібен окремий наказ командувача Об’єднаними силами, — говориться у повідомленні.

Як і раніше з моменту запровадження заборони, перетнути лінію розмежування дозволятимуть лише відповідно до окремих розпоряджень командувача ОС. Такі розпорядження видають у зв’язку з вагомими причинами гуманітарного характеру та критичними життєвими обставинами.

За повідомленням пресслужби, із 22 березня командувач Об’єднаних сил видав 283 такі дозволи. Однак дозвіл не гарантує, що людина зможе перейти в зону ОРДЛО. Більш як 20 людей проросійські бойовики завертали у “сіру зону”, і українським прикордонникам доводилося допомагати цим людям повернутися на контрольовані Україною території.

Джерело

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …