Чиновник Киевской ОГА присвоил деньги из гранта ЕС, предназначенные для переселенцев

КИЕВЩИНА

19 грудня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування за підозрою начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, представництво Європейського Союзу в Україні надало грант у сумі понад 1,85 млн євро для реалізації заходів з тимчасового розміщення та розселення внутрішньо переміщених осіб. Коштом цього гранту Служба у справах дітей та сім’ї ОДА мала облаштувати соціальне житло для внутрішньо переміщених родин з дітьми у Київській області.

Посадовець Київської ОДА,  знаючи, що обраний ним об’єкт нерухомості перебуває у приватній власності, уклав грантову угоду та освоїв кошти Європейського Союзу. Після чого підписав низку договорів про здійснення капітального ремонту вказаної будівлі коштом допомоги Європейського Союзу.

У жовтні 2016 року за матеріалами Департаменту захисту економіки Національної поліції Бориспільська місцева прокуратура розпочала розслідування наведених фактів.

У грудні 2017 року прокурори Генеральної прокуратури повідомили посадовцю Київської ОДА про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

У січні 2018 року підслідність у розслідуванні визначили за детективами НАБУ. В подальшому, під час досудового розслідування детективи ініціювали проведення інвентаризації активів Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА та вжили заходи забезпечення, що дозволило реально відшкодувати збитки на загальну суму понад 7 млн грн шляхом повернення майна до комунальної/державної власності.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …