БЮДЖЕТНЕ СКАНУВАННЯ: ЧИ ДОХОДЯТЬ КОШТИ НА ЖИТЛО ДО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

КИЕВЩИНА

15 березня о 14:00 відбудеться пресконференція на тему: «Прозорість житла для внутрішньо переміщених осіб» (Зала 1).

Організатор: Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка».

Учасники: Лариса Заливна – менеджер проєкту; Алла Ковальова, Віктор Бобиренко, Лілія Вірьовкіна – експерти з питань бюджетного сканування.

Коротко. Виконавцями проєкту буде оприлюднено результати моніторингу бюджетного процесу органів виконавчої влади різних рівнів та органів місцевого самоврядування у напрямі забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у чотирьох регіонах України.

Буде представлено результати аналізу бюджетних витрат як щодо їх відповідності потребам внутрішньо переміщених осіб у житлі, так і щодо формування житлової політики стосовно зазначеного контингенту громадян на прикладі Луганської, Одеської, Львівської, Сумської, Київської областей і м. Києва.

Сканування бюджетів – новий інструмент, який сприяє посиленню прозорості використання коштів держави і громад, реалізації певних потреб громадян і посиленню їх впливу на прийняття більш відповідних інтересам суспільства владних рішень. Питання, яке часто ставлять внутрішньо переміщені особи: скільки коштів виділяється на створення житла для них і наскільки ефективно вони витрачаються, – нині на часі. Отримані результати дають відповіді на запитання: що треба змінити на місцевому, регіональному, центральному рівнях, а також з боку самих внутрішньо переміщених осіб, щоб розв’язати їх житлову проблему.

Довідково. Робота виконана колективом експертів і аналітиків під керівництвом ЛОО «Чайка». До напрацювань були залучені громадські діячі та експерти з регіонів України, задіяних у моніторингу.

Проєкт «Посилення прозорості житла для внутрішньо переміщених осіб» здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід до зали тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …