Среда, 22 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
БЮДЖЕТНЕ СКАНУВАННЯ: ЧИ ДОХОДЯТЬ КОШТИ НА ЖИТЛО ДО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
10:16, 11 марта 2021

БЮДЖЕТНЕ СКАНУВАННЯ: ЧИ ДОХОДЯТЬ КОШТИ НА ЖИТЛО ДО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


15 березня о 14:00 відбудеться пресконференція на тему: «Прозорість житла для внутрішньо переміщених осіб» (Зала 1).

Організатор: Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка».

Учасники: Лариса Заливна – менеджер проєкту; Алла Ковальова, Віктор Бобиренко, Лілія Вірьовкіна – експерти з питань бюджетного сканування.

Коротко. Виконавцями проєкту буде оприлюднено результати моніторингу бюджетного процесу органів виконавчої влади різних рівнів та органів місцевого самоврядування у напрямі забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у чотирьох регіонах України.

Буде представлено результати аналізу бюджетних витрат як щодо їх відповідності потребам внутрішньо переміщених осіб у житлі, так і щодо формування житлової політики стосовно зазначеного контингенту громадян на прикладі Луганської, Одеської, Львівської, Сумської, Київської областей і м. Києва.

Сканування бюджетів – новий інструмент, який сприяє посиленню прозорості використання коштів держави і громад, реалізації певних потреб громадян і посиленню їх впливу на прийняття більш відповідних інтересам суспільства владних рішень. Питання, яке часто ставлять внутрішньо переміщені особи: скільки коштів виділяється на створення житла для них і наскільки ефективно вони витрачаються, – нині на часі. Отримані результати дають відповіді на запитання: що треба змінити на місцевому, регіональному, центральному рівнях, а також з боку самих внутрішньо переміщених осіб, щоб розв’язати їх житлову проблему.

Довідково. Робота виконана колективом експертів і аналітиків під керівництвом ЛОО «Чайка». До напрацювань були залучені громадські діячі та експерти з регіонів України, задіяних у моніторингу.

Проєкт «Посилення прозорості житла для внутрішньо переміщених осіб» здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід до зали тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска