Більше сонця – менше ризик зараження. Але у вихідні та понеділок сонця буде небагато

НОВОСТИ ВОСТОКА

Погода в Україні у вихідні та на початку тижня сприятлива для поширення вірусу SARS-CoV-2: небагато сонця, підвищена вологість повітря, дощі.

Якщо вірити дослідженням, погода впливає на будь-які епідемії грипу, в тому числі і на ту епідемію, яку ми болісно переживаємо зараз. Температура повітря, УФ-індекс, вологість можуть або посилити життєдіяльність вірусу SARS-CoV-2, або ж зменшити його поширення. Якщо припустити, що найближчим часом погода буде дуже сонячною, що вологість буде максимально наближеною до ідеальної для загибелі вірусу, навіть тоді погода нас не захистить від SARS-CoV-2, але значно зменшить ймовірність зараження.

4-5 квітня спостерігається незначне похолодання на всій території України, до +4 °С вночі, до +11 °С вдень. 4 квітня християнські конфесії, які використовують григоріанський календар, відзначають Великдень. У великодні свята-2021 забороняється проводити масові заходи і залишати будинки без крайньої необхідності. Православна Пасха нескоро, і є надія, що погодні умови допоможуть людям впоратися з наступом грипу до 2 травня.

Погоду в Україні в суботу можна описати коротко: мінлива хмарність, ночі холодні, до +3 °С, вдень в середньому +8 …+11 °С, на сході та півдні місцями дощі. Тільки два регіони не вписуються в загальну суботню картину погоди: у високогір’ї Карпат стовбчик термометра буде показувати вночі до -4 °С, вдень +2 …+3 °С, очікується сніг, а на півдні країни в суботу максимальна денна температура до +13 °С.

На сході України в суботу дощі у Донецькій, Луганській, Харківській областях. Денна температура до +11 °С, нічна +4 …+5 °С. У неділю і понеділок область дощів захопить Дніпропетровську область. Температура, починаючи з суботи, буде знижуватися, але незначно, на 1-2 градуси.

У Харкові 3-5 квітня буде волога, хмарна погода, денна температура до +10 °С, тиск 739-745 мм рт. ст, пориви північно-західного вітру до 6 м/сек, ймовірні опади у суботу та понеділок.

На півдні країни в суботу буде ненабагато тепліше, ніж в інших регіонах, вдень до +13 °С, вночі +4…+6 °С, мінлива хмарність, без опадів. У неділю вдень похолоднішає до +8 °С, очікується дощ. 5 квітня в Херсонській області можуть бути значні опади. Температура морської води в Чорному морі біля Одеси до +5 °С.

У Криму 3-5 квітня погода поки що досить прохолодна для цієї пори року, вдень ​​до +10 °С, вночі до +7 °С, прогнозуються дощі.

У західному регіоні за прогнозом Синоптика 3-4 квітня нічна температура повітря -1…+1 °С, денна +8…+10 °С, переважно хмарно. У неділю, 4 квітня, можливі опади у вигляді дощу, дощу зі снігом. На початку тижня сонця буде більше, вдень повітря прогріється до +11 °С, але вночі температура залишиться на позначці -1…+1.

На високогір’ї Карпат в вихідні та на початку тижня вночі до -3 °С, вдень +2 …+3 °С, пройде невеликий дощ, який згодом може перейти у сніг.

У північних та центральних областях 3-5 квітня денна температура до +8 …+10 °С, вночі -1…+4 °С. У неділю місцями дощі. У понеділок проясниться, температура буде до +11 °С, вітер переважно північний, до 8 м/сек.

У Києві у кінці тижня +8 …+9 °С, в суботу без опадів, у неділю дощ. На початку тижня, 5 квітня, денна температура до +9 °С, вітер слабкий, західний, північно-західний, тиск 743 мм рт.ст., температура води в Дніпрі очікується на рівні + 5 …+6.

Больше солнца – меньше опасность заражения. Но в выходные и понедельник солнца будет немного

Погода в Украине в эти выходные и в начале недели для распространения вируса SARS-CoV-2 благоприятная: не слишком солнечная, с большой влажностью воздуха, дождливая.

Если верить многочисленным исследованиям, погода влияет на любые эпидемии гриппа, в том числе и на ту эпидемию, которую мы болезненно переживаем сейчас. Температура воздуха, УФ-индекс, влажность могут или усилить жизнедеятельность вируса SARS-CoV-2, или же уменьшить его распространение. Если предположить, что в ближайшее время погода будет очень солнечной, что влажность будет максимально приближенной к идеальной для гибели вируса, даже тогда погода нас не защитит от SARS-CoV-2, но уменьшит вероятность заражения им.

4-5 апреля наблюдается незначительное похолодание на всей территории Украины. Ночная температура 0…+4 °С, дневная +4…+7 °С.  4 апреля христианские конфессии, которые используют григорианский календарь, отмечают Пасху, и многие страны призывают к минимальным контактам во время пасхальных праздников. Православная Пасха еще нескоро, и есть надежда, что погодные условия помогут людям справиться с наступлением гриппа до 2 мая.

Погоду в Украине в субботу можно охарактеризовать коротко: переменная облачность, ночи холодные, до +3 °С, днем в среднем +8…+11 °С, на востоке и на юге местами дожди. Только два региона не вписываются в общую субботнюю картину погоды: в высокогорье Карпат ночью отрицательные значения температуры до -4 °С, днем +2…+3 °С, снег, а на юге страны в субботу максимальная дневная температура до +13 °С.

На востоке Украины 3 апреля в Донецкой, Луганской, Харьковской областях ожидаются дожди. Дневная температура до +11 °С, ночная +4…+5 °С. В воскресенье и понедельник область дождей захватит и Днепропетровскую область. Температура, начиная с субботы, будет понижаться, но незначительно, на 1-2 градуса.

В Харькове 3-5 апреля будет сырая облачная погода, температура до +10 °С, есть вероятность осадков в субботу и понедельник, порывы северо-западного ветра до 6 м/сек, давление 739-745 мм рт. ст.

На юге страны в субботу, 3 апреля, будет ненамного теплее, чем в остальных регионах, днем до +13 °С, ночью +4…+6 °С, переменная облачность, без осадков. Но уже в воскресенье днем похолодает до +8 °С и ожидается дождь. 5 апреля в Херсонской области могут быть значительные осадки. Температура морской воды в Черном море у Одессы до +5 °С.

В Крыму 3-5 апреля погода пока еще довольно прохладная для этого времени года, днем до +10 °С, ночью до +7 °С, прогнозируются дожди.

В западном регионе по прогнозу Синоптика 3-4 апреля ночная температура воздуха -1…+1 °С, дневная +8…+10 °С, преимущественно пасмурно. В воскресенье, 4 апреля, возможны осадки в виде дождя, дождя со снегом. В начале недели солнце будет показываться чаще, днем воздух прогреется до +11 °С, но ночью температура по-прежнему останется на отметке -1…+1 °С.

На высокогорье Карпат и в выходные, и в начале недели будут морозные ночи до -3 °С, днем +2…+3 °С, пройдет мелкий дождь, переходящий в снег.

В северных, центральных областях 3-5 апреля дневная температура до +8…+10 °С, ночью -1…+4 °С. В воскресенье местами дожди. В понедельник прояснится, температура ночью -1…+1 °С, днем до +11 °С, ветер преимущественно северный, до 8 м/сек.

В Киеве в выходные +8…+9 °С, в субботу без осадков, в воскресенье дождь. В начале недели дневная температура до +9 °С, ветер слабый, западный, северо-западный, давление 743 мм рт.ст., температура воды в Днепре ожидается на уровне + 5…+6 °С.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Яку країну обрати для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 1

У 2023 році за кордоном рятувалися від війни від 5,6 до 6,7 мільйона українців. Якщо від 24 лютого 2022 року найбільше людей евакуювалося до Польщі, то вже наступного року перше місце за кількістю переселенців з України посіла Німеччина. Редакція Евакуація.City з’ясувала, як зміниться допомога для українських шукачів притулку у 2024 …