Безкоштовне навчання для переселенців

Курсы для переселенцев

Вже цієї осені вимушені переселенці з Донбасу та Криму, а також ветерани АТО зможуть безкоштовно пройти будь-який курс Academy в одному з трьох міст України — у Києві, Полтаві та Одесі. Навчання першої групи розпочинається вже 21-го вересня 2016 року.

Реєстрація http://academy.beetroot.se

Серед запропонованих напрямів студенти зможуть обрати курс WordPress+WooCommerce, Web-design, BackEnd або Front-End розробки. Ініціатива проходить за підтримки шведської компанії Beetroot та стосується ветеранів АТО та вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. Впродовж року Beetroot Academy планує надати від 34 до 50 безкоштовних місць. “Beetroot займає активну позицію, беручі участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем в Україні.

З метою долучитись до позитивних перетворень та надихаючись мотивацією до розвитку, Beetroot Academy запроваджує програму безкоштовної освіти у сфері IT“ — говорить Андреас Флодстром, керівник та співзасновник Beetroot. “Ми завжди хотіли зробити ІТ ближче до тих людей, які цього потребують, і надати їм можливість побудувати гідну кар’єру”, — зауважує співзасновник Beetroot Густав Хенман. “У навчанні ми використовуємо проблемно-орієнтований підхід, — коментує ефективність курсів Country manager Денис Сергеєв, — впроваджено методику “перевернутого класу” — на заняттях студенти працюють над практичними вправами, консультуючись у досвідчених викладачів-практиків, а теорія вивчається вдома за відеоматеріалами. Успішні випускники отримають сертифікати”. Beetroot Academy вже не вперше проводить подібні заходи. У 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) було проведено освітній курс з WordPress для вимушених переселенців з Донбасу та Криму. Навчання проведене у Полтаві та Одесі мало надзвичайно успішні результати — більш 60% випускників знайшли перспективну роботу у сфері IT.

Зараз Партнером Beetroot Academy став Центр зайнятості Вільниних людей (ЦЗВЛ). Це громадська організація, що покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які потребують допомоги. В рамках проекту «Воїну — гідна праця» ЦЗВЛ допомогає у навчанні та працевлаштуванні ветеранів АТО, а Програми навчання та розвитку для вимушених переселенців дають можливість адаптуватися в нових умовах.

Beetroot Academy — це шведська освітня програма, яка готує студентів до реальної кар’єри в IТ. Використовуючи інноваційні методики навчання, викладачі Beetroot Academy концентруються на закріпленні практичних навичок, необхідних для майбутньої роботи. Окрім самого навчання, Академія пропонує курс англійської мови та кар’єрне консультування із досвідченими HR-менеджерами Beetroot.

Обучение переселенцев

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …