Багатодітні батьки-переселенці з Макіївки померли від COVID-19: Сиротами лишились 12 дітей

Документы

Переселенці з Макіївки — Володимир і Діана Родікови, які крім своїх п’ятьох мали ще сімох всиновлених дітей, померли від ускладнень після коронавірусу з різницею в тиждень

Про це повідомляє з посиланням на сайт «Свої».

«Володимир і Діана Родікови — переселенці з Макіївки — стали жертвами коронавирусу. Сиротами залишилися 12 дітей, батьки створили дитячий будинок сімейного типу», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що першим в реанімації київської лікарні через ускладнення ковід помер Володимир, через тиждень — його дружина Діана.

З матеріалів проекту «Свої» відомо, що до війни багатодітна сім’я Родікових жила у власному будинку в Макіївці. Там їх давно називали «бандерівцями» за те, що ніколи не приховували проукраїнських поглядів і відкрито підтримували євромайдан.З приходом російських окупантів Володимир та Діана з дітьми виїхали з міста «днів на десять», а зрештою опинились у Запоріжжі. Тамтешній благодійний фонд тимчасово поселив їх в санаторії.

«Після від’їзду були дрібні капості — спочатку отруїли наших трьох собак, бувало мародерство. Моєму батькові довелося переїхати в наш будинок, щоб доглядати за ним. Були дзвінки то з погрозами, то зі знущаннями — що з нами зроблять, якщо ми повернемося. Потім почали дзвонити представники «Новороссіі» з проханнями і пропозиціями поселити в нашому домі «біженців, які втекли від київської хунти», а насправді бойовиків», — розповідав Володимир.

Чоловік відмовився і у 2016 році «доброзичливці» спалили дитячий будинок — кинули щось у вікно і дім згорів буквально за 15 хвилин.

Після санаторію родина Родікових деякий час жила в недільній школі при християнській громаді, а потім переїхали в будинок, який спеціально для них в селі Гатному побудував депутат. Одна за два роки той самий депутат виставив родину з цього будинку.

Після того Родікови оселилися в будинку у Липовому Скитку, який належить Даниловському сільраді на Київщині. Там зними уклали договір про довгострокову оренду і за кілька років вони мали право приватизувати це житло. 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Европейские страны предоставляют бесплатное лечение пострадавшим от войны украинцам: как получить помощь

Программа охватывает как гражданских, так и военных, среди которых около 739 детей с тяжелыми заболеваниями, и оказывает им специализированную помощь и реабилитацию Украинцы, которые понесли ущерб от войны, имеют возможность получить бесплатную медицинскую помощь в клиниках Европы и мира. С момента полномасштабного вторжения России еженедельно украинские больницы направляют украинцев на …

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

Глушитель на АК