Вторник, 27 сентября 2022   Подписка на обновления  RSS
Вторник, 27 сентября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Багатодітні батьки-переселенці з Макіївки померли від COVID-19: Сиротами лишились 12 дітей
8:06, 30 марта 2021

Багатодітні батьки-переселенці з Макіївки померли від COVID-19: Сиротами лишились 12 дітей


Переселенці з Макіївки — Володимир і Діана Родікови, які крім своїх п’ятьох мали ще сімох всиновлених дітей, померли від ускладнень після коронавірусу з різницею в тиждень

Про це повідомляє з посиланням на сайт «Свої».

«Володимир і Діана Родікови — переселенці з Макіївки — стали жертвами коронавирусу. Сиротами залишилися 12 дітей, батьки створили дитячий будинок сімейного типу», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що першим в реанімації київської лікарні через ускладнення ковід помер Володимир, через тиждень — його дружина Діана.

З матеріалів проекту «Свої» відомо, що до війни багатодітна сім’я Родікових жила у власному будинку в Макіївці. Там їх давно називали «бандерівцями» за те, що ніколи не приховували проукраїнських поглядів і відкрито підтримували євромайдан.З приходом російських окупантів Володимир та Діана з дітьми виїхали з міста «днів на десять», а зрештою опинились у Запоріжжі. Тамтешній благодійний фонд тимчасово поселив їх в санаторії.

«Після від’їзду були дрібні капості — спочатку отруїли наших трьох собак, бувало мародерство. Моєму батькові довелося переїхати в наш будинок, щоб доглядати за ним. Були дзвінки то з погрозами, то зі знущаннями — що з нами зроблять, якщо ми повернемося. Потім почали дзвонити представники «Новороссіі» з проханнями і пропозиціями поселити в нашому домі «біженців, які втекли від київської хунти», а насправді бойовиків», — розповідав Володимир.

Чоловік відмовився і у 2016 році «доброзичливці» спалили дитячий будинок — кинули щось у вікно і дім згорів буквально за 15 хвилин.

Після санаторію родина Родікових деякий час жила в недільній школі при християнській громаді, а потім переїхали в будинок, який спеціально для них в селі Гатному побудував депутат. Одна за два роки той самий депутат виставив родину з цього будинку.

Після того Родікови оселилися в будинку у Липовому Скитку, який належить Даниловському сільраді на Київщині. Там зними уклали договір про довгострокову оренду і за кілька років вони мали право приватизувати це житло. 

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска