Багатодітні батьки-переселенці з Макіївки померли від COVID-19: Сиротами лишились 12 дітей

Документы

Переселенці з Макіївки — Володимир і Діана Родікови, які крім своїх п’ятьох мали ще сімох всиновлених дітей, померли від ускладнень після коронавірусу з різницею в тиждень

Про це повідомляє з посиланням на сайт «Свої».

«Володимир і Діана Родікови — переселенці з Макіївки — стали жертвами коронавирусу. Сиротами залишилися 12 дітей, батьки створили дитячий будинок сімейного типу», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що першим в реанімації київської лікарні через ускладнення ковід помер Володимир, через тиждень — його дружина Діана.

З матеріалів проекту «Свої» відомо, що до війни багатодітна сім’я Родікових жила у власному будинку в Макіївці. Там їх давно називали «бандерівцями» за те, що ніколи не приховували проукраїнських поглядів і відкрито підтримували євромайдан.З приходом російських окупантів Володимир та Діана з дітьми виїхали з міста «днів на десять», а зрештою опинились у Запоріжжі. Тамтешній благодійний фонд тимчасово поселив їх в санаторії.

«Після від’їзду були дрібні капості — спочатку отруїли наших трьох собак, бувало мародерство. Моєму батькові довелося переїхати в наш будинок, щоб доглядати за ним. Були дзвінки то з погрозами, то зі знущаннями — що з нами зроблять, якщо ми повернемося. Потім почали дзвонити представники «Новороссіі» з проханнями і пропозиціями поселити в нашому домі «біженців, які втекли від київської хунти», а насправді бойовиків», — розповідав Володимир.

Чоловік відмовився і у 2016 році «доброзичливці» спалили дитячий будинок — кинули щось у вікно і дім згорів буквально за 15 хвилин.

Після санаторію родина Родікових деякий час жила в недільній школі при християнській громаді, а потім переїхали в будинок, який спеціально для них в селі Гатному побудував депутат. Одна за два роки той самий депутат виставив родину з цього будинку.

Після того Родікови оселилися в будинку у Липовому Скитку, який належить Даниловському сільраді на Київщині. Там зними уклали договір про довгострокову оренду і за кілька років вони мали право приватизувати це житло. 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …