Багатодітні батьки-переселенці з Макіївки померли від COVID-19: Сиротами лишились 12 дітей

Документы

Переселенці з Макіївки — Володимир і Діана Родікови, які крім своїх п’ятьох мали ще сімох всиновлених дітей, померли від ускладнень після коронавірусу з різницею в тиждень

Про це повідомляє з посиланням на сайт «Свої».

«Володимир і Діана Родікови — переселенці з Макіївки — стали жертвами коронавирусу. Сиротами залишилися 12 дітей, батьки створили дитячий будинок сімейного типу», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що першим в реанімації київської лікарні через ускладнення ковід помер Володимир, через тиждень — його дружина Діана.

З матеріалів проекту «Свої» відомо, що до війни багатодітна сім’я Родікових жила у власному будинку в Макіївці. Там їх давно називали «бандерівцями» за те, що ніколи не приховували проукраїнських поглядів і відкрито підтримували євромайдан.З приходом російських окупантів Володимир та Діана з дітьми виїхали з міста «днів на десять», а зрештою опинились у Запоріжжі. Тамтешній благодійний фонд тимчасово поселив їх в санаторії.

«Після від’їзду були дрібні капості — спочатку отруїли наших трьох собак, бувало мародерство. Моєму батькові довелося переїхати в наш будинок, щоб доглядати за ним. Були дзвінки то з погрозами, то зі знущаннями — що з нами зроблять, якщо ми повернемося. Потім почали дзвонити представники «Новороссіі» з проханнями і пропозиціями поселити в нашому домі «біженців, які втекли від київської хунти», а насправді бойовиків», — розповідав Володимир.

Чоловік відмовився і у 2016 році «доброзичливці» спалили дитячий будинок — кинули щось у вікно і дім згорів буквально за 15 хвилин.

Після санаторію родина Родікових деякий час жила в недільній школі при християнській громаді, а потім переїхали в будинок, який спеціально для них в селі Гатному побудував депутат. Одна за два роки той самий депутат виставив родину з цього будинку.

Після того Родікови оселилися в будинку у Липовому Скитку, який належить Даниловському сільраді на Київщині. Там зними уклали договір про довгострокову оренду і за кілька років вони мали право приватизувати це житло. 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …