Site icon Переселенцы

15 лютого 2023 р. у Рівному буде проходити Форум ВПО

15 лютого 2023 р. у Рівному буде проходити Форум ВПО, покликаний допомогти людям, які змушені були покинути свої домівки через війну росії проти України і оселилися у Рівному та Рівненській області.

Ідея Форуму в тому, щоб зібрати на одному майданчику активних внутрішньо переміщених осіб, представників громадянського суспільства, бізнесу та влади і спільно обговорити проблеми, з якими зіштовхуються ВПО Рівненщини, шляхи подолання цих проблем — в першу чергу, завдяки активній та ефективній інтеграції переміщених осіб у процеси прийняття рішень на місцевому рівні, соціальної адаптації, посилення доступу до інформації та правового захисту.

Форум проходитиме впродовж 1 дня — 15 лютого 2023 року в приміщенні конференц-комплексу «Reikartz Бергшлосс Рівне», за адресою: м. Рівне, вул. П.Могили, 14.

Час проведення 9.00 — 18.00

До участі запрошуються активні люди з числа внутрішньо переміщених осіб м. Рівного та Рівненської області, організації громадянського суспільства та бізнесу, які працюють для підтримки ВПО, представники органів влади на місцях.

Максимальна кількість учасників (включно зі спікер(к)ами) — 100 осіб.⠀

Відбір учасників та учасниць відбувається на конкурсній основі за результатами заповненої анкети реєстрації.

Реєстрація триватиме до 10 лютого 2023 року включно. Про результати відбору аплікантів повідомлять на зазначені електронні адреси не пізніше 12 лютого 2023 року

Більш детальна програма форуму в реєстраційній формі.

Реєстрація на форум за посиланням:

Exit mobile version